Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Tegezed vagy magázod a nagyszü...

Tegezed vagy magázod a nagyszüleidet?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Magázom
Tegezem
Más
109 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Tegeztem őket.
2022. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
#2 neked mi a bánat bajod van?
2022. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Magáztam őket.
2022. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Az apai nagyszülőket, akiket nagyon ritkán láttam, magáztam. Az anyaiakat tegeztem.
2022. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Tegeztem őket
2022. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
A nagyszüleimet tegezem, de a dédnagymamámat magázom.
2022. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

85-ös vagyok, de az anyai nagymamámon kívül mindhárom nagyszülőmet tetszikeltem. Anyai nagymamámat tegeztem. Ő magázta a férjét, és én is a nagyapámat. Ők 1921-ben és 1922-ben születtek, már rég nincsenek köztünk.

Apai nagyszüleimet is tetszikeltem, ők pedig egymást furcsa mód tegezték, pedig az 1920-as évek szülöttei voltak ők is. Apukám is tetszikelte őket: "csókolom, édesapám, tessék jönni"

2022. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
44%
én 98-as vagyok és mindenkit tegezek, ha valaki zokonveszi szól erte, szerintem a tisztelet fuggetelen a magazodasi formaktol, a professzoromat is tegezem a kezdetek ota, sosem vette zokon , sot. Attol, hogy valakit tegezel meg megmarad a tisztelet.
2022. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Atyúristen, a professzorodat? Téged nem neveltek meg? 98-asként még nem kéne ilyen neveletlennek lenned. És még meg is magyarázod, undorító.
2022. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

"én 98-as vagyok és mindenkit tegezek, ha valaki zokonveszi szól erte, szerintem a tisztelet fuggetelen a magazodasi formaktol, a professzoromat is tegezem a kezdetek ota, sosem vette zokon , sot. Attol, hogy valakit tegezel meg megmarad a tisztelet."


Igen, valahol a te szuletesi eved szulotteinel kezdodott el a bunko emberek kora. Tudom, mert a kisebbik ocsem hasonlo, bar szerintem o talan toled kulturaltabb, nem magaz le random embereket.


A kerdesre valaszolva: a nagyszuleimet tegeztem, valamiert igy szoktuk meg. (A dediket szerintem mindet magaztuk.)

2022. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!