Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerinted a nagyi durva volt?...

Szerinted a nagyi durva volt? és én vele.?

Figyelt kérdés

24F vagyok.. nagyi nálunk aludt tegnap. és reggel mentem főzni friss kávét. és nagyi mondta miért nem jó nekem a tegnapi? meg hogy kinek érzem magam, mert én senki után nem eszek, ha valaki otthagy a tányéron kaját nem eszem meg utanna meg nem eszem meg az ő kanalával.


én meg azt feleltem; tudom te mindig spóroltál, de tudd meg a koporsónak nincsen zsebe. most edd meg azt a süteményt amit megkívánsz mert semmit se viszel magaddal... és erre becsapta az ajtót be ment a szobába.


2023. jan. 29. 08:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
A kávéban meg a kajában igazad volt, de a beszólásod sokkal durvább, mint amit érdemelt volna.
2023. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Jók ezek a kamukérdések. Az első fele tök hihető, de amikor a troll leírja, az ő válaszát, az annyira teátrális, hogy bukik az egész
2023. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

A koporsós hasonlatot kivéve, teljesen okés volt a véleményed.

Más kanalát lenyalni... undorító.

2023. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Látszik, hogy rokonok vagytok ő is bunkó, te is bunkó.
2023. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
12. Sosem tudom biztosan eldönteni, hogy csak troll, vagy szellemileg visszamaradott a kérdező.
2023. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
#15: Nehéz tényleg, de szerintem aki ilyen teátrálisan tudja előadni a pillanatnyi indulatát, az inkább troll.
2023. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
29%

Fogalmam sincs, hogy hogyan is kerül össze a spórolás és a más kanalával evés egy gondolatsorba.

Nem vagyok nagyi és nem vagyok 70 éves, de simán megeszem a férjem maradékát, nem öntözöm a szemétbe. Ha úgy adódik, akkor akár a kanalával is, mert ha csókolózni (...és egyebek) képes vagyok vele, akkor a kanala sem jelenthet gondot. Más kanalával nyilván nem ennék, de az eredeti "spórolós" témához nincs is köze.

Alapban elítélem a pazarlást, ezért a kávét sem öntözöm a csapba, ha nem frissen van főzve, hanem az ilyen orbitális problémákat úgy oldom meg, hogy kevesebbet főzök le belőle. Pl. kétszemélyes kávéfőzővel.


Ha igaz a sztori, ha nem, a szereplő jó nagy bunkó volt a nagyanyjával, de szerencsére ha nem hal meg idejekorán, akkor ő is lesz öreg, aztán majd szophat egy hasonló unokával. Ez az élet nagy igazsága!

2023. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
17. A csapba nehezen is öntenéd a kávét. Vagy legalább is megnéznék egy videót róla, hogyan csinálod. :-D
2023. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%

Utálom a pazarlást, pedig fiatal vagyok. Ezért ha tehetem elkerülöm. Más kanalával viszont nem eszem.


Ugyanakkor előbb törném le a kezem mint beszélnék így BÁRKIvel, legfőképpen a nagyanyámmal és korosztályával, akikről tudom hogy háborús gyerekként a mai napig magukon viselik ennek nyomát. Anyósom, annak az apja, másik oldali idős rokonok pont ugyanilyenek. Nekik a pazarlás nem volt opció, mert az éhen döglés volt az alternatíva. Ez nyomot hagy. És nem vagyunk különösebben jó vagy szoros viszonyban.

2023. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!