Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ez egy rendes viszony, mármint...

Ez egy rendes viszony, mármint unoka - nagyi kapcsolat? Vagy inkább egy ismerős viszonyra vall?

Figyelt kérdés
Nagyim úgy érzem hogy úgy viselkedik mintha én idegen lennék, nem mondd el dolgokat, ma reggel is a szobáját be kulcsolta de az okát nem mondja el mintha nagy titok lenne, régebben anyós kavart hátam mögött azt se mondta el hogy mit kavart pedig tudott róla, nála nem létezik olyan hogy leulunk és megbeszeljuk a problémat, nála az se létezik hogy barátnő, ezt hulyesegnek tartja, szerinte azert mert egy úri ember nem áll le beszélgetni, időt pazarolni másokkal, a barátnő az hülyeség

2023. ápr. 29. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Értjük. Totál összefügg minden mindennel.
2023. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fuss neki még egyszer, mert összefüggéstelen maszlag, amit ideírtál.
2023. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Én értem, mit akarsz mondani. Felejtsd el. Ez nem nagyi. Egy idegen empatikusabb nála.
2023. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a gond pontosan?
2023. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Már miért kéne mindenről beszámolnia? és neked miért kell kényszeresen mindenről tudnod? Hagyd már meg másoknak a magánszféráját... A barátoknak SEM kell mindenről beszámolni. Ha kotnyeles az illető, akkor meg pláne nem.
2023. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Csak annyi még, én olyan előtt "kulcsolnám be" a szobámat, akiről tudom hogy pofátlan módon bemászkálna, kutatna az engedélyem nélkül. Egy ilyen rokonom volt: na ő rendszeresen lopott ahol tudott, akkor is ha apró dolgokat. Kérdező, nem lehet hogy a nagyinak OKA van hogy ne bízzon benned?
2023. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Szeded a gyógyszereidet?
2023. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Sok minden lehet az ok:

- lehet a nagyi egész életében introvertált volt, ezen a "nagyisága" sem változtatott


- az ajtó zárásának oka van, ha nem miattad, akkor más miatt. Kérdezz rá a lakásban lakóknál, hogy mi a véleményük erről.


- fásultság. Valamikor én is hittem a kommunikáció erejében, aztán belefáradtam az örökös vitákká fajuló beszélgetésekbe. Nem akarok megfelelni senkinek, mindenki azt csinál amit akar, nem érdekel.


Ez viszont kifejezetten pozitívum:

"...régebben anyós kavart hátam mögött azt se mondta el hogy mit kavart pedig tudott róla,..."

Végre egy családtag, aki nem pletykál és nem kavarja a szart!

2023. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!