Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális ez? Másokkal is...

Normális ez? Másokkal is elofordult ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyim nevelt fel de mivel nem kaptam tőle szeretet mostanában úgy érzem hogy kezdek elhidegulni tőle, eddig még tartottam hozzá de most már ez megszünt teljesen

2023. aug. 8. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha szépen kiöltözöl, jobb lesz, hidd el! :)
2023. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos normális és itt a gyakorin csak ez fordul elő. Aki empatikus, szerető családban nő fel, az nem ír ki kérdést.

Igen, leválni, költözni, ha segítség is kell lelkileg feldolgozni, az is van.

2023. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom de valamiért sajnálom őt de ha már együtt is megyünk valahova nem érzem úgy hogy témát tudjak kezdeményezni
2023. aug. 8. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nincs gond veled, teljesen normális, ahogy érzel.
2023. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem adott szeretetet, nem csoda, hogy elhidegülsz tőle. Az érzéseket nem lehet erőltetni, kényszeríteni. Engedd el, és vágj bele a saját életedbe, ne akarj olyan emberért élni, akinek csak adsz, de vissza semmit nem kapsz - legalábbis érzelmi tekintetben.
2023. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Érthető teljesen, szóval ne okold magad ezért hogy így érzel.
2023. aug. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!