Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem beteges? Nem fura ez a...

Nem beteges? Nem fura ez a gondolkodásmód?

Figyelt kérdés

Öreg anyám szerint ha nem megy le a pocakom akkor a kicsi fiam nagykoraba szégyellni fog és nem fog úgy szeretni


Mikor terhes is voltam állandóan a hasammal csöszögetett, hogy ízléstelen, azt akarta volna ha zsákot húzok magamra hogy ne látszódjon a terhes pocak



#lelki terror #Szereterhiany
2023. aug. 9. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Az.
2023. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon beteg. 🥶
2023. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Fordított is létezik, az egyik barátnőmet folyton azzal szekírozta a nagyanyja, míg terhes volt, hogy hízzon, ha nem hízik, nem lesz jó anya, meg mindent egyen meg, amit megkíván, különben a gyerek betegen születik...


Nem volt kicsi pocakja, szerintem tök átlagos méretű volt, de a nagyi folyamatosan nyomta neki, hogy beteg a gyerek, ha csak ekkora a hasa, ő teszi tönkre, mert nem eszik eleget...

2023. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
F.sznak foglalkozol öreganyáddal..
2023. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Beteges, kerüld, amennyire lehet. Ha meg beszól, akkor vagy kérdezd, hogy vele hogy volt annak idején, ő hogy élte meg a terhességet, mi volt benne szép, mi volt benne nehéz, hogy viselte, hogy megváltozik a teste? vagy mard el magadtól: Mama, ne szekírozzon, van elég bajam a bántása nélkül is.

Vagy erőszak mentesen: Kedves Mama, rosszul esik hallgatni ezeket a sorozatos kritikákat, nem lehetne valahogy, hogy ne mondja ezeket nékem? Nem biztos, hogy meg fogok tudni felelni ezeknek az elvárásainak ám, és nem is biztos, hogy meg akarok felelni ezeknek.


Vagy ne halld meg, hogy mit mond, mintha csak motorzaj lenne, amivel nem kell foglalkozni.

2023. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen fecsegõ vénasszonyok csak irigykednek,hogy õ már nem lehet terhes.
2023. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig te jól érzed magad a bőrödbe, ne foglalkozz egy életunt asszonnyal.
2023. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk anyós tolta ezt a süket dumát.

Mondtam neki, hogy ha akar majd unokázni,

akkor gondolkodjon kicsit mielőtt megszólal.

2023. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
fogyj mar le ember meg mindig es akkor nem cseszegetnek..
2023. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteges, igen. Amíg Te jól érzed magad a bőrödben, addig kit érdekel mekkora a pocakod? A gyereket biztos nem. Én Édesanyám sem 40 kiló vasággyal mégis szeretem, sosem érdekelt a súlya.
2023. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!