Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ki fizette a nagyszülők...

Ki fizette a nagyszülők autójában használatos gyerekülést? Miért?

Figyelt kérdés
Nekem természetes, hogy mi szülők. Ők tesznek szívességet, hogy viszik a gyereket, ennek is örülök, én szeretném biztonságban tudni, nem gagyi ülésben, amit mama venne 3000-ért. Azt viszont nem várhatom el, hogy több 10 ezret adjon ki érte. Nem szegények, de más az értékrend és felfogás. A páromnál is. Ő azon puffog, hogy mi fizettük.

dec. 9. 19:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk meg kell mondani hogy milyenre van szükség ha már venni akarna.
dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt két garnitúránk. Ha vittük a gyerekeket, átadtuk velük együtt az üléseket is.
dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Hát most ki gyereke? Ki vállalta? Ti vagy a nagyszülők? TI, normális hogy ti veszitek meg..
dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%

Hát a párod se teljesen százas, az biztos...

Szerintem az a legtisztább ha ti fizetitek ki, és akkor már legalább megfelelő gyerekülést választhattok.

dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Egy ideig átadtuk, de mostanában nagyon sok váratlan helyzet van, plusz heti szinten több tervezett út. Más az értékrend. Hiába mondom meg, hogy milyenre van szükség, ha a nézetek nem egyformák, szerintem én nem kényszeríthetem őket akaratuk ellenére nagy kiadásra. Párom szerint meg az vegye az ülést, akié az autó, de persze drága ülést vegyen, ne gagyit, azt is elvárja.
dec. 9. 20:12
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Oruljetek, hogy a nagyszulok vigyaznak a gyerekre, az se lenne kotelesseguk, nemhogy gyerekulest venni. Bar te jol latod a dolgokat, hiaba neked irom, a ferjed meg háát...
dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
88%

Mi is vettunk anyosomek autojaba gyerekulest, pakolgatja a halal. Raadasul nem is mindig kivitelezheto, vannak olyan helyzetek.


Nem problemazott ezen senki, megvettuk es kesz. Anyosom imad hasznaltan vasarolni, ha ezt rabizom, tuti valami ezer eves szart lott volna faecbookon, szoval inkabb ezt kihagytuk :D

dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
7%
Nagyszülőként én megmondtam, hogy nem veszek ilyesmit, mert a gyerekeimnek sem volt, mégis életben maradtak. Így megvették a fiamék.
dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%

"Párom szerint meg az vegye az ülést, akié az autó, de persze drága ülést vegyen, ne gagyit, azt is elvárja"


Emlékeztesd a logikai bukfencre: ha azért kell nekem fizetnem, mert az én autómba kerül, miért más mondja meg, milyet vegyek és mennyiért?

dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
98%
Ha mégis vetten volna, én úgy logikáztam volna, hogy az ülés a gyerekemnek kell, nem az anyám autójának. Ergo én fogom megvenni azt, amilyenhez én ragaszkodom.
dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!