Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám és anyám is rászokott...

Apám és anyám is rászokott egy fél éve egy bizonyos csúnya szó állandó használatára. Engem nagyon idegesít mert szerintem ez a legidegesítőbb káromkodás. Hogy szoktassam le őket le ennek a szónak az állandó használatól?

Figyelt kérdés
Minden mondatuk szavuk után amit hozzám intéznek vagy akárkihez hozzá teszik hogy bammeg. Én is szoktam csúnyán beszélni de én nem minden szó után és a bammeget sose használom. Nem értem miért idegesít ez a káromkodás annyira. Semelyik másik nem zavar amugy.

2023. máj. 13. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Annyit tehetsz, hogy a kérdésben megfogalmazott véleményedet egyszer - talán kétszer - elmondod nekik. Vagy megértik, vagy nem. Ha nem, ez már így marad.

Ha te nem viszed tovább ezt a mintát, már tettél valamit.

2023. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már nekik sokszor hogy szépen beszéljenek legalább velem meg egymással... Nem hallgatnak rám. Egyre rondábban beszélnek sajnos. Egymásnak még ilyeneket is mondanak hogy szét basom a fejed meg ilyenek. Undorító.
2023. máj. 13. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy nem szoktathatod le. Felnőtt emberek, ha használják, használják, ez van. Annyit tehetsz, hogy nem figyelsz oda, amikor mondják.
2023. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, hány éves vagy, de én lépnék. (Persze ha kiskorú vagy, illetve, ha nincs saját jövedelmed és ők tartanak el, akkor nem tudsz mit tenni.)
2023. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy.
2023. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni, hogy megmondod hogy zavar. Utána semmit...
2023. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, ne figyelj rájuk.
2023. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne bzmegozzál bzmeg.

Amúgy sehogy.

2023. máj. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!