Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy dolgozzam ezt fel?

Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok F .

Nagymamám 65 éves lesz Májusban (ha megéri) .. Sajnos beteg és bármikor meghalhat. Egyetlen unoka vagyok anyai ágon;( nagyon fáj ha nem lesz. Nem rákos beteg, hanem erősen érszűkületes. Először mindkét lábában tágitottak ereket, az agyában beültetett stentet is kapott azonban szívében is három főér elvolt dugulva a LAD, CX, ES AZ RCA . LAD ÉS CX 80-90% stenosis volt rajta azt megtudták csinálni. De a Jobb koszorúéret az RCA-t nem tudják mert laesio sérülés is van rajta hiába hogy kétkoszoruer megvan neki nyitva de a RCA neki a domináns ere. Ha az elzarodik annyi;((( szivmutet meg nem lehet nala alkalmazni


jan. 4. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
És mi a kérdés?
jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez embertől függ hogyan fogja feldolgozni. Erre nincsenek tippek vagy tanácsok, max annyi, hogy közösen átbeszélitek a vele kapcsolatos emlékeket vagy eltereled olyannal a figyelmedet amiben örömödet leled.
jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Pszichológus?
jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
24 éves vagy. Gondolom jártál iskolába. Tán van érettségid is. Olvastál kötelező olvasmányokat. És 24 éves korodra nem sikerült annyira felnőni, hogy elfogadd a halál gondolatát? Normális ember legkésőbb 16 éves korára átmegy két egzisztenciális krízisen.
jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A Magasságos Isten És fia Ur Jézus az örök élet. Én hiszek benne hogy a halál után a lélek él.
jan. 4. 23:51
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
#5 Akkor meg mit is kell feldolgoznod? Igen, majd ha meghalt a nagymamád, akkor fel kell dolgoznod, hogy már nincs. De amíg még él, addig meg tudsz minél több időt tölteni vele. Bár én tudtam volna fél évvel, vagy legalább két héttel korábban, hogy mennyire haldoklik a nagymamám, sajnos villámcsapásszerűen ért egy napos reggelen a telefon, hogy már nincs.
jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

23:25 :D



Jólvan, én itt elengedtelek :D

jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
#7 Te se igyál máma többet, ki válaszolt erre 23.25-kor? Vagy nekem sz*r a netem?
jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

23:51-et akartam írni. Bocsi félre írtam.


Nekem valamiért a kérdés és a Kérdező válasza kissé ellentmondásos.

jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
#9 Persze, mert a kérdező egy idióta. :D
jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!