Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Melyik nagymamátokat, illetve...

Melyik nagymamátokat, illetve nagypapátokat szeretitek, vagy szeretéttek jobban?

Figyelt kérdés

jan. 20. 17:47
A kérdező szavazást indított:
Mindkettőből az anyait.
Mindkettőből az apait.
Nagymamámból az anyait, nagypapámból az apait.
Nagymamámból az apait, nagypapámból az anyait.
Egyéb, leírom.
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagymamámat ismertem, szerettem és gondoskodtam róla sajnos ez fordítva sosem volt igaz.😥
jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nagymamáimat szerettem. ❤️
jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Apai nagyi, a többit nem ismertem. De őt nagyon szerettem és szeretem is, szívemben örök❣️
jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
87%
Én az apai nagypapámat sajnos már nem volt esélyem, de a többi nagyszüleimet szeretem attól függetlenül, hogy elment-e vagy nem
jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyikükkel sem volt közeli kapcsolatom. Az egyik ágon levők többszáz km-re laktak tőlünk, úgyhogy csak évente 2x találkoztunk. A másik ággal meg csak szimplán nem volt jó a viszony.
jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyszülőkből egyiket sem kedveltem , anyám apai nagyapját szerettem vele jártam horgászni , vadászni , csónakozni , túrázni
jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagymamám, mivel a többieket nem ismertem.
jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőből mindkettőt. Én minden nagyszülőmet nagyon szerettem. Sajnos már egyikük sem él.
jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyszüleim voltak csak.Szó szerint gonosz emberek voltak.Éheztettek,vertek mindennap.Mikor 6éves voltam a nagyanyám eldugta előlem az ételt és vert mindennap.Anyám egyedül nevelt,mikor munkában volt az maga volt a pokol.
jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék dönteni.
jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!