Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Melyik nagymamátokat, illetve...

Melyik nagymamátokat, illetve nagypapátokat szeretitek, vagy szeretéttek jobban?

Figyelt kérdés

jan. 20. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak apam apját utáltam. Egy alkoholista rohadek volt, aki csak szórta a pénzt. A többi nagyszülőmet nagyon szerettem. Sajnos mar nem elnek.
jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom, magasan az anyai nagyszülők állnak jól. Nálam is. Ugyanabban a faluban laktak, nyaranta 1-1 hetet kellett volna náluk tölteni, amikor anyukám nem tudott sehová rakni minket a tesómmal, de volt hogy átszöktünk azokhoz a nagyszülőkhöz, akiket jobban szerettünk.

A nem annyira kedveltek szinte gazdagok voltak a másikhoz képest, mégis ha a boltban kértünk egy csokit, mindig az volt a válasz, hogy nyugdíj előtt állunk. Mindig ijesztgettek egy kitalált lénnyel, pedig nem voltunk rosszak, de szabályosan féltünk ettől a lénytől, a mai napig emlegetjük. Ők meg jót nevettek rajtunk, hogy félünk.

A másik nagyszülőnél még fürdőszoba sem volt, lavórban fürödtünk, mégis mindig jókedvűek voltak ők is, mi is.

Egy gyerek megérzi, hol szeretik jobban.

jan. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mindkét nagymamámat és anyai nagypapámat nagyon szerettem. Apai nagypapám egy önző rideg ember volt.
jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!