Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tennétek, ha a 4 hónapos...

Mit tennétek, ha a 4 hónapos babának titokban adnának enni?

Figyelt kérdés

Anyukámnak számtalanszor elmondtam, hogy ne kínálja neki az ételt. Értem, hogy már elkezdhetném a hozzátáplálást, de ezt is én szeretném, ráadásul úgy ahogy jónak látom.

Egyszer rajta kaptam, hogy egy szelet almát kóstoltatott vele.


Továbbá mindig “viccelődik”, hogy majd mennyi sütit/csokit minden féle jót fog kapni, amint vigyázhatnak rá.


Viszont az ilyenekből kifolyólag én nem bízom benne, mert tudom, hogy megcsinálja (van már 2 unokája).

Titokban nekik is adott teát, mert “biztos fáj a hasuk” és már néhány hónaposan csokikat is adott nekik.


ápr. 11. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nehezen lenne megoldhato, mivel nyilvánvalóan nem hagynam soha egyedül a gyerekem olyannal, aki elsőre nem fogta fel a szabalyokat amiket felallitottam
ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne hagyd vele egyedül.
ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem hagynám többet vele egyedül, és megkérdezném milyen jogon hoz saját döntéseket a gyermekemmel kapcsolatban. Értem én a szitut, csak jòt akar stb, de a te gyereked a te szabályaid. Tiszteletlenség nem betartani.
ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Anyósom a csípős kolbászt karikázta a 6 hónaposomnak, mikor megkérdeztem, hogy kinek lesz. Már a kérdés is teljesen felháborította, mert szerinte ideje lenne katonákra szoktatni... Azóta nem hagytam vele kettesben.
ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 isabella marie swan válasza:
95%

Nagyon kiakadnák és biztos nem bíznám rá

Meg ha elkezded hozzátáplálni akkor az a te élményed legyen és te döntsd el mikor látod hogy készen áll a baba

Az én anyukám is próbálja ráerőszakolni a teát a babára de nem hagyom csak ha nagy meleg van vízzel kínálom

Ha idősebbek a szülők akkor elég nehéz nekik megtiltani mert ők jobban tudják…ja nem 😂

ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon hosszú ideig nem láthatná a felügyeletem nélkül.
ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem láthatná felügyelet nélkül.
ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Már az első hozzászólásban sikerült a válaszolónak lenézőnek lennie a kérdezővel szemben. Gratula.
ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem fordult ilyen éli, mert senkivel nem hagytam pár honaposan, úgy, hogy ne a kezemben mert volna kb.
ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagymama vagyok. Felneveltem két lányt és egy fiút.


Van 5 unokám. Sokat vigyáztam, vigyázok rájuk, hol egyre, hol 2-3 -ra.


Soha nem fordult elő, hogy ne kérdeztem volna meg, mit ehet, hogyan és mennyit.


Ugyanis ő tudja, ő alakította ki, tudja is, hogy mit miért.


Ez a minimum.

ápr. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!