Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudott lábra állni a...

Hogyan tudott lábra állni a béna nagyapám? Csoda történt? Azt hittem ilyen csak a filmekben van?!

Figyelt kérdés
Ma kaptam 1telefont nagymamámtól,hogy papa már tud sétálni! Le kellett ülnöm annyira meglepődtem! Nyáron láttam utoljára,akkor még deréktól lefelé teljesen béna volt,és pelenkázni kellett. Mostanra,sétál és nem kell pelenka. A bal oldalára többször is le volt bénulva,és a bal keze sem tökéletes. 82éves.

2011. dec. 19. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%

orvoshoz járt?


imádkozik sokat?


érdekes a sztori.


állítólag spanyolországban volt egy ember akinek kinőtt a levágott lába újra

2011. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
biztos hogy nem az ima segített rajta!
2011. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak még csodák.

[link]

2011. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mindig minden kis nyavalyával járt orvoshoz,főleg mióta megtudta hogy vérrög van benne. Mikor utoljára láttam,azt hittem az az utolsó alkalom! Rosszul nézett ki,csont és bőr volt,bár evett rendesen.

Imádkozni nem szokott,de templomba járt. A bor sosem hanyagolta!

2011. dec. 19. 17:12
 5/20 A kérdező kommentje:
"bort"
2011. dec. 19. 17:14
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
"csodak" nincsennek! EGy benulast tobb minden okozhat, pl. egy ernek az elzarodasa. EBben az esetben egy ertisztitas, etkezes megvaltoztasaval, rendszeres masszirozassal ellehet erni azt, hogy a tunet megszunjon. Tobb esetnek voltak a tanuja, tehat nem csoda, de talan a nagypapa is tett azert, hogy felepuljon!
2011. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen tett,ez biztos! Mondta mama,hogy sokat próbálkozott. Hatalmas akaratereje,és élni akarása van!

Jelenleg öregek otthonában van,mert mama nem tudja ellátni,a család meg messze. Ha netán teljesen rendbe jön hazamegy!

2011. dec. 19. 17:18
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden jót kívánok a nagyapádnak,ehhez már csak ennyit lehet hozzáfűzni.
2011. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
van egy olyan hogy egészségpszichológia. Az ember akaratereje és önmagába vetett hite nem ismer határokat...
2011. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy túl naiv vagyok, de én hiszek a csodákban! :)
2011. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!