Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan segíthetnék anyának?

Hogyan segíthetnék anyának?

Figyelt kérdés
Szóval nagymamám infarktus gyanújával kórházba került.Anya pedig tiszta ideges miatta, fel alá járkál, nem találja helyét.Szeretném valahogy enyhíteni ezt a "fájdalmat".Én is szomorú vagyok, mert ő a legutolsó nagyszülőm, és a legmegértőbb is.De most inkább anyának szeretnék segíteni.Ráadásul ha tesómék hazajönnek és megtudják...

2013. ápr. 28. 17:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát ez nagyon szép tőled, hogy így aggódsz. Sok mindent nem tehetsz, de azért próbáld megnyugtatni, hogy minden rendben lesz és meggyógyul.
2013. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jajj, ez nagyon kedves tőled! :) jobbulást a nagyidnak! anyukádnak próbálj a házimunkában, bevásárlásban, ilyesmiben segíteni, jól fog neki esni.
2013. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
enis voltam mar hasonlo helyzetben (16/L). Ereztesd vele, hogy rad barmiben szamithat, barmit elmondhat neked mamad allapotaval kapcsolatban is. Vegezd el az otthoni teendoket, ne menj el otthonrol, beszelgess vele sokat, es h ha egyuttmukodo, akkor Dvd-zetek is :)
2013. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legnagyobb segitség az, ha békén hagyod édesanyádat.
2013. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbàlok neki segiteni,de nem engedi mert azt mondja hogy a házimunka megnyugtatja.Dvd abszolút nem bejövős.
2013. ápr. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!