Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ez jó most neki, vagy mi?

Ez jó most neki, vagy mi?

Figyelt kérdés
A nagyimmal (apu anyja) egy házban lakunk, ő lent, mi fönt. Viszont amikor a szüleim nincsenek itthon feljön, mindenne lehordja anyát, nekem mondja, hogy "lusta, disznó, neveletlen", stb. vagyok, az öcsémet meg dicséri, aki egész nap a mobilján/tabletjén/laptopján játszik. Turkál a szekrényeinkben, a kukánkban, pakol ide-oda és közben morog. Azt állítja, hogy állatkínzó vagyok, nem adok enni a tengerimalacomnak, elhanyagolom, és hogy tök sovány. Ez nem igaz, mert rendszeresen etetem, kiviszem a kertbe, takarítom a ketrecét, és az állatorvos szerint ducibb is kicsit, mint kéne. Ilyenkor ott simogatja meg duruzsol neki, odaad neki tök sok kaját (hiába mondom, hogy az előbb kapott enni, meg hogy felpuffad és meghal). Nem érdekli, hogy a malacka menekülne félelmében, mert durva, gyors mozdulatokkal nyulkál hozzá, azt mondja, hogy ez is az én hibám, mert kínzom. Egy éve elvitte Isten tudja hova a kutyámat, amíg osztálykiránduláson voltam. Állandóan csak a rosszat látja bennem és anyában. Ezt meg miért teszi? :( 14/L

2013. máj. 3. 19:24
 1/6 dani900 ***** válasza:
100%

Lányok vagytok, kitúrjátok a helyéről, az ő kisfiát elvette egy másik nőstény, vissza akarja kapni, nem képes elfogadni, hogy már felnőtt, és nem ő a legfontosabb neki (apádra gondolok).

Az öcsédben meg az új fiút látja, az ő kisfiát.

Te "csak egy lány vagy"- igazából ellenfélnek tekint, fél tőled, meg anyádtól, hogy kisajátítjátok a "fiacskáját".

Ezt anyáddal, és apáddal rendezni kéne, beszéld meg velük, hogy mi a helyzet, mamád boldogtalan, és a fiaiba keresi a boldogságot, önző módon ki akarja sajátítani őket, úgy, hogy kitúr téged, meg anyádat, miközben nem veszi észre, hogy mindenkinek árt ezzel, nemcsak neked, öcsédnek is, csak ő nem fog rájönni, legalábbis, nagyon sokáig nem.

2013. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Atyagatya. Sürgősen regulázzátok meg, mert ez nagyon nagy bunkóság. nem is tudom, mit képzel az ilyen?
2013. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kizárnám a francba azt felőlem nyavalyoghat estig.
2013. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én nagyim is hasonló természetű, bár ő csak szimplán szidni szokta a szüleimet, semmi több (elismerem meg van rá az oka). Szerintem is beszéld meg a szüleiddel, mert mást nem nagyon tehetsz. Sajnálom a tengerimalacodat. Biztos cuki lehet. :$ 15/f
2013. máj. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi is a mamámmal (anya anyja) élünk egy házba, és mi is úgy, hogy ő lent, mi fönt. Ha mi elmegyünk itthonról jön föl és turkál, pakolászik. Van egy kutyánk akit állandóan töm, húgomat meg egészségtelen kajával. Állandóan okoskodik, hogy mit kéne tenni blablabla, utána meg megy a vita. Úgy látszik ez az öreg korral jár. :( 14/L
2013. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én nagyim is ilyen sajnos... Bemegy a szobámba, összepakol (pedig az az én szobám), meg túleteti a macskámat, közbe én már adtam neki, meg kritizál
2013. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!