Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak, mit hogyan...

Mit csináljak, mit hogyan érjem el, hogy végre szóljon?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 éve ismerjük egymást, 5 éve házasodtunk össze, van 2 gyerekünk, egy 4 éves lány és egy 8 hónapos fiú. A szüleivel, főleg az anyját sosem csíptem. Az unokáira nem kíváncsi, a nagyobb elmegy a férjemmel, de a kicsit hetekig nem látja. Állítólag szokta kérdezgetni hogy mi van vele. Na most én nem bírom felfogni, hogy egy nagyszülő, aki ráadasul maga is Anya, Nő, az miért ilyen? A fő probléma az, hogy a férjem ezt szó nélkül tűri. Hogy állítsam magam mellé, illetve hogy verjem a fejébe, hogy szóljon az anyjának, mert ha én teszem, annak nem lesz jó vége. Ha felhozom a témát, egyből ideges lesz.
2013. júl. 8. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Te se tudod, jó dolgodban mibe köss bele. Baz+ fogadok, ha jönne az lenne a baj: itt a nyanyós, mindenbe beleszól.

Ha szétakarod túrni a saját házasságod,

a gyerekek apját elkeseríteni(édesanyját csepülöd), akarod, hogy férjed, gyermekid apja elszaladjon világgá - akkor folytasd!!!


Ha nem- nézz körül, mennyi szenvedés van, beteg gyerek, nyomorultság, agresszív, italos házastárs, Adj hálát, hogy ilyen jó dolgod van, és ahol tudsz, segíts a nyomorult , szenvedő embereken.

2013. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális, az tuti. Te mit szólnál, ha a kölködre hetekig nem volna kíváncsi az anyósod vagy az anyád? Nincs is gyereked, teeeee!!!
2013. júl. 8. 18:23
 3/16 anonim ***** válasza:

Nos, 3 van. Már nem éltek a nagyszülők, mikor megszülettek.

De a választás a tied, mondtam: széttúrod a családi békét, a nyugalmat, ami nagy részben tőled függ, ezért ? akkor folytasd.

Mindegy, hogy a nagyszülő jön vagy nem, felnőtt, más dolga van, vagy nem akar tolakodó lenni-


"illetve hogy verjem a fejébe"

-férjed is valószínű felnőtt férfi - ízléstelen, gusztustalan, hogy valamit a fejébe akarsz verni..

a saját fejed verheted majd a falba, ha elhagynak

2013. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem értek egyet veled. Engem ez tönkretesz,az nem számít? Hogy vki ennyire érdektelen a saját unokája iránt. Az én szüleim is dolgoznak, nem is egy faluba élünk, és mégis látogatják őket. Ez nem teheti tönkre a házasságomat? Az én érzéseim menjenek a p..csába?
2013. júl. 8. 18:36
 5/16 anonim ***** válasza:

A te érzésed az anyós iránt egy zsigeri gyűlölet volt, és most ahelyett, hogy a 9 hónaposra koncentrálnál- aki nagyon igényli ám!- most valahogy igazolni akarod, hogy ő gyűlöletre méltó.

Ezt, és csak ezt kéne elengedni.

Két kicsi gyereked van és férjed - az érzések irántuk FONTOSABBAK és valószínű szeretetről szólnak.

Ez a kor nem jön vissza, hét év alatt nagyon fontos, hogy TE és az APA odafigyeljen rájuk, megnőnek hamar a gyerekek. Fontos, hogy szeretetteljes nyugodt légkör vegye körül őket, ez egész életükre kihat, lelküket erőssé teszi, erre koncentrálj.

2013. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hogy nem ok nélküli a gyűlölet. Biztos nem így lenne, ha egy kis érdeklődést is mutatna. Nem azt várom hogy állandóan itt legyen, de heti fél óra nem lenne sok. Ha már annyira fáradt. Szeretem a férjem, a gyerekeimet, és mindennél fontosabbak, de 4 éve figyelem hogy le se szarja őket. A saját gyerekére se kíváncsi, ha az nem megy át hozzájuk. amikor hazajöttünk a kórházból, átjöttek, de még azt se kérdezte meg, hogy vagyunk. Ennyire érdektelen. 1 csomag pelenkát se hozott. De még egy szelet sütit se. Rohadjon meg, akármit mondasz.
2013. júl. 8. 18:50
 7/16 anonim ***** válasza:

Jó, add ki itt a gőzt, hallgatom. De ezért tönkretenni a családi békét jóvátehetetlen hülyeség, szegény férjed ne nyaggasd. Nem jön, nem jön. Emeld föl a fejed, és néz körül, mennyi súlyos baj van a világban. Van olyan is, akinek vakon született a gyereke, és az orvosok azt mondták, a másodikkal nem lesz baj, és az is úgy született, vagy a termézeti csapások, a japán cunami- ahol egyik percről a másikra minden szerette elveszett és minden tárgya is embereknek - de nem sorolom...

ha körülnézel, tapasztalhatod, neked jó dolgod van és ezért FÖLÖSLEGES energiád van- amit a te szabadságodban áll felhasználni!!!

használhatod gyűlölködésre (így gyorsan elfogy,és lemerülsz) és használhatod szeretetre, és részvéttel segítésre - és döbbenten tapasztalod, ez önmagát tápláló és egyre növekvő energia.

2013. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
jav:*nézz **természeti csapások
2013. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
felesleges energia? viccelsz?
2013. júl. 8. 19:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!