Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Valaki egy kis lelki támogatás?

Valaki egy kis lelki támogatás?

Figyelt kérdés

Úgy érzem romokban a családom, nincs ahova mehetnék.

Először is a kisebb problémám h nagymamámnak be nem áll a szája. Például este néznék egy filmet és ő monológ szerűen mondja ami eszébe jut. Hiába mondom neki h nézni szeretném a filmet, utána 10 percig csöndbe van majd megint kezdi.

2. A nagypapám fekvőbeteg, semmit nem képes magától megcsinálni, ennek örömére egész nap mamámat ugráltatja. Mamám sokszor kiabál vele, van h meg is veri. Ez magában még nem is akkora probléma. CSAK HOGY tesóm lassan 4 éve odamenekült mamámhoz nevelőanyám elől. Nagyon sajnálom szegényt h ezt kell hallgatnia, de meg is értem, én sem bírom nevelőanyám. Ja és akkor ott van még h mamám nem nagyon szeret takarítani. A hűtőszekrény kilincsén 2-3 mm-es koszréteg van, nincs gusztusom hozzányúlni. Az evőeszközök ragadnak... stbstb. Nem is értem h bírja ezt tesóm.

3. és egyben legnagyobb gondom, apám 5 éve megcsalta anyukám a mostani nevelőanyámmal. Azóta együtt élnek. Nevelőanyám folyton szekál engem, múltkor meg akart verni, sikerült kilökdösnöm a szobámból és kizárni, aztán kiugrottam az ablakon és befutottam az erdőbe (tanyán lakok és kb 200 méterre van egy erdő) és 2 órán keresztül csak sírtam. Majd apám hazaért és utánam jött és hívott h menjek haza. Én mondtam h nem fogok, erre odalök egy laza "egyébként szereted a kisgyerekeket?" kérdést. Leesett rögtön, nevelőanyám TERHES (ő 43, apám 48 kell még az a gyerek...) szóval 4 hónap múlva kistesó... Annyira egyedül érzem magam. Egész nap a szobámban ülök és ordíttatom a zenét.

Szerencsére már csak 10 hónapot kell lehúznom ebben az őrültek házában, aztán felköltözök pestre anyukámhoz. Valaki tud adni egy kis lelki segélyt erre a 10 hónapra?:D

Ja és bocsánat h kisregényt írtam, de megőrülök.

14/L



2013. aug. 2. 01:24
 1/9 anonim válasza:
100%
Jesszus, és még naivan azt hittem, hogy az én családom a leghülyébb a világon... Abban tudok segíteni, hogy beszélhetsz bármiről, ami nyomja a lelked, jó hallgatóság vagyok és esetleg próbálok tanácsot adni. Mivel nem tudom, hová valósi vagy, így azt nem ígérhetem, hogy a valóságban is tudlak bárhogy támogatni a 10 hónap alatt. (F)
2013. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2013. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj anyukádhoz,mert így én is megőrülnék!!!
2013. aug. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz bátran!
2013. aug. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kell 10 hónapot várnod?
2013. aug. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnál esetleg elköltözni kollégiumba? Hivatkozhatnál arra, hogy akkor jobb iskolába járhatnál, később esélyed lenne egyetemre járni.
2013. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért 10 hónap?

Középsuli miatt nem tudnál kollégiumba költözni esetleg? Gondolom most voltál végzős általánosban.

Amúgy nekem nyugodtan írhatsz, megpróbálok majd valami kis támaszt nyújtani :)

18/L

2013. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most megyek nyolcadikba, és szeretném még itt befejezni az általánost
2013. aug. 2. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:

van, amin te is tudsz segíteni,

pl mosd le a hűtőt.

2013. aug. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!