Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti hogy mondtátok el a szüleit...

Ti hogy mondtátok el a szüleiteknek, párod, ferjed szüleinek hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
Rögtön az elején elmondtátok?
2013. szept. 12. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Elmennék venni egy kiscipőcskét a párommal együtt, és ha már van ultrahangos kép is, kérnék plusz egyet. És a kettőt együtt becsomagolva adnánk át.

Én valahogy így tervezem. Ha korábban tudom biztosra, és nincs még UH, akkor csak a kiscipőcskét fogjuk átadni.

2013. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Én az első unokát úgy jelentettem be, hogy a találkozásnál nem anyunak, hanem nagyinak szólítottam anyumat is és anyósomat is. Amikor leesik nekik mit is mondtál sírnak, az apud meg apósod levegő után kapkodnak.

Nálam ez tökéletesen sikerült. :)

2013. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

12.hétig csak ketten tudtuk párommal és persze az orvos.(párom egyből tudta,ő vette a tesztet,és az orvoshoz is bejött velem).

Nagyszülőknek egy egy fotóalbumot adtunk,ami az első kép kivételével üres volt,az első kép volt benne csak,az uh kép.

2013. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Bementem a mosdóba, megcsináltam a tesztet, kijöttem és a férjem ugrált örömébe, ekkor nyitott be anya :) tagadhatatlan volt :)
2013. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Mi előre megcsináltuk a cipőcske +UH kép kombót, és mikor szóltunk anyósoméknak, hogy elmenénk hozzájuk, mert egy fontos dologról szeretnénk beszélni, ebből levágták, (senki sem tudta, csak mi) és amikor beléptünk, szó szerint apósom a nyakamba ugrott, hogy gratulál, jött anyósom, sírt és nagyon boldogok voltak, iszonyat mód várták már az unokát! :) Anyukám pedig még az UH előtt megkérdezte, hogy nem-e... :)
2013. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Oldalba lökném a párom, jelentse be ő. :D
2013. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Megkeseredett, gyermekes vagy éppen gyermektelen anyukák pontozgatnak ismételten! :) ne is fogjátok vissza magatokat ;)


Ez a nagymama megszólítás nagyon aranyos ötlet :)

2013. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
12. hétig mi nem mondtuk el senkinek. Egyszerűen bejelentettük hétvégi ebédnél :)
2013. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötleteket.Már 9hetes kismami vagyok.Ha minden jólmegy hétvégén mondjuk el a nagy hírt.Már van egy ultrahangos képem,igaz csak egy fekete golyocska van rajta :) Hát nem tudom ki pontozz le mindenkit.En mindig felpontozzom a valaszalokat mégha haszontalan is volt a válasza,mert hisz vette a fáradságot és írt :)
2013. szept. 12. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem pontoztam le senkit, de ilyenkor mindig elkap a sírhatnék, hogy énnekem mikor jön minden össze végre egy babára. Gratulálok Nektek és nagyon sok boldogságot egészséget, hosszú életet kívánok!!!
2013. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!