Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Azt akarja, hogy költözzek el?

Azt akarja, hogy költözzek el?

Figyelt kérdés

Főiskolára járok, nagymamámnál élek, de vannak olyan gesztusok részéről, mintha zavarnám el akarna üldözni!


Pl. van egy szoba, ahol alszom de minden reggel bejön oda és hangosan elkezd telefonálni, szinte kiabálva, mikor én még aludnék...


A ruháimmal nem tudom mit csinál, de mosás után kb 2 számmal kisebbek, rám se jönnek..

Néhány cuccomat meg úgy elrakja, hogy sosem látom viszont!


Akármikor főz valamit, MINDIG belefőz valami olyan hozzávalót, amiről tudja, hogy nem szeretem! Majd amikor a suliból hazaérek, mondja, hogy van kaja! és nem érti miért nem eszek belőle.


És még sok ilyen, de nem akarok regényt írni.


Nem tudom, ezekkel talán arra céloz, hogy költözzek el? Nem dolgozom, nem tudnék fizetni egy albérletet, akkor mégis hova?



2013. okt. 29. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kollégium.


Vagy tegyél azért,hogy örüljön nked,hogy ott vagy.

Segits neki,moss te ki,csinálj sütit,takarits,ne ébreszd fel éjjel amikor hazaesel,ülj le vele beszélgetni,stb.

2013. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy szimplán szenilis? Amúgy ezeken talán lehet segíteni, pl. a saját dolgaidat most ki te (agy akár az övét is, gondolom a mosástól az ő ruhái is tönkremennek, amúgy szerintem túl magas centrin és hőfokon mos), a szobát nem lenne hülyeség zárni és néha főzd meg a kedvenc ételeidet és nyomatékosan mondd, hogy látod, ez a kedvencem, mert olyan dolgok vannak benne, amiket szeretek.
2013. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak öreg.

Főiskolásként meg nyugodtan moshatod a saját ruháidat.

2013. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás a komunikácio- Leülsz mellé és megkérdezed, nagymamam te azt akarod, hogy költözzek el? És miért?
2013. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

A szobádat, ahol alszol zárd be: beszéld is meg vele, nem akarod, hogy amikor alszol bejöjjön és felébresszen.

Most ki a ruháid, az övéit is, a ruháidat rakd el szépen és készíts ízletes ételt neki is.

Mi a kérdés? Részemről az, miért élsz úgy otthon, mint egy négyéves?

2013. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

Egyértelmű : terhére vagy. Másokkal, pasikkal, barátnőivel lenne el vagy egyedül TV-zne.


Mond meg neki : Azzal hogy anno gyereket vállalt ki kell vennie a részét abból a felelősségből, hogy fel is kell nevelni az utódokat és mond meg neki,ha öreg lesz és szüksége lesz egy ingyenes segítőre, mert nem tudja kivinni a bilit se, akkor Te ott leszel neki, de most ne csessze el az életed azzal, hogy okvetetlenkedik.


Főzzön normális kajákat, késők keljen reggel fel, amikor már elmentél és ne mossa össze a ruháidat.

2013. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"#6 Főzzön normális kajákat, késők keljen reggel fel, amikor már elmentél és ne mossa össze a ruháidat."

hatoska,lefelejtetted, ha nem: kisbalta.

2013. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó kérdező a nagymamával él, nem ő felelőssége nevelni, főleg nem egy főiskolást már.
2013. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem ülök otthon, mint egy négyéves....

Felváltva mosunk/főzünk!Csak azt az esetet emeltem ki, amikor probléma merül fel...

Takarítani pl kizárólag én szoktam, mert nem bírja a dereka, szóval ne úgy képzeljétek el, hogy én ott vagyok ő meg kiszolgál...

2013. okt. 29. 11:03
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát akkor kérdezd meg tőle, miért van ez. Az idősek szókimondóak szoktak lenni.
2013. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!