Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan minimalizálhatnám a...

Hogyan minimalizálhatnám a találkozások számát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem szeretem az apai nagyszüleimet. Elsősorban azért, mert régen sokat fúrták Anyát, (amit nem tudok megbocsátani) másodsorban pedig furák. Őrülten sznobok, pedig a pusztában születtek. Pl. azon sopánkodnak, hogy nálunk a panelban nincs bidé(vagy mi frász az). Ezen kívül nagypapám iszonyú egoista. Tudjátok, elkönyvelte magáról, hogy ő okos és tiszteletreméltó, ezért szeretni kell. Ha éppen 7643.-szor meséli a háborús élményeit, és nagymamám megszólal valamit, torka szakadtából ráüvölt, hogy ANYUKA FOGJAD BE A SZÁDAT MOST ÉN BESZÉLEK MENNYÉ FŐZNI-zeng az egész utca. Nagymamám pedig egyszerűen primitív de annyira, hogy az első öt mondata után padlót fogok. Legutóbb pl. közölte, hogy a World Trade Center léket kapott és elsüllyedt az óceán kellős közepén. Na ha náluk vagyok, sztereóban nyomják a hasonló baromságokat. (azon képesek véresen összeveszni, hogy egy doboz almalé meg van-e püffedve vagy nincs.) Egy darabig persze vicces, de estére tuti hogy migrént kapok a hülyeségtől

Apának próbáltam megmagyarázni, de persze ő nem érti ezt, azért mégis csak a szülei.

Mit lehetne csinálni szerintetek?


2014. márc. 25. 17:47
1 2
 1/12 Költőnő? ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15
2014. márc. 25. 18:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A WTC-n jót röhögtem, köszi.
2014. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Költőnő? ***** válasza:

nem lehet ezt megbeszélni szülőkkel?

h szép szép h ők a nagyszülők, de mittomén neked 2-3 hetente bőven elég pár óra?

2014. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Anya tudja, érti is, de Apa szerint igenis hetente kell menni, mert őket szeretni kell. Ha azt mondom neki, hogy unatkozom, a válasz, hogy beszélgessek a mamával. Mondom neki de nem lehet. Erre: miért ne lehetne, én is tudok.

Namost? :D

Nem mondhatom neki, hogy azért, mert kedves édesanyád sötét mint az éjszaka.

Szóval ez ilyen ördögi kör.

Kösz a válaszokat!

2014. márc. 25. 19:08
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

hmmm...

szeretni lehet távolról is és egyébként úgy is lehet vkit úúútálni, h 0-24-ben mellette vagy :)

tessék ésszel érvelni :)

2014. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kösz, jövőre úgyis gimibe megyek, majd a tanulásra hivatkozok. De ha egy darabig nem találkozunk, akkor bedurcul, hogy már x ideje nem látott, felhívja Apát, (mert csak a hátam mögött, szembe nem meri mondani) és akkor patt a kocsiba, pofavizit Anyukánál. Persze ott már nem szól egy szót sem, vacsi, süti meg minden, közben pedig ecseteli, hogy épp melyik néni meg bácsi esett át bélpurgáláson vagy gyomortükrözésen.

Lényeg, hogy szerintem Apa rohadtul fél tőlük.

2014. márc. 25. 19:32
 8/12 Költőnő? ***** válasza:
hát ő félhet, attól neked nem kell. Ha normálisan tudsz érvelni, az mképp hatásos sztem. Ja és mégegyszer mondom, elég csúnya az a "KELL"...:(
2014. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát az, de mit csináljak... Na mindegy, most jött haza Anya és mondta, hogy nem kell mennem pénteken! :D

Kis boldogság.

Kösz a segítséget!

2014. márc. 25. 19:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérlek, kérdező, menj el hozzájuk, vedd fel telefonra a beszélegetéseiket, és küldd át nekünk is! xD


Komolyan... szakadok! :D

2014. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!