Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Előszöris bocsi a rossz kategóriáért.

Nah szóval az a helyzet, hogy: Most a mamámnál vagyok a testvéreimmel egy kisfaluban. Apám bent dolgozik( és vele is lakunk csak most mamánál vagyunk) a városban. Az a problémám, hogy haza szeretnék menni egy pár napra, egyszerűen csak egyedül szeretnék lenni. Nem mondhatom nekik, hogy miért szeretnék haza menni, mert mamám egyből felkapná a vizet. Gondoltam már betegségre, de így nyáron elég sz... lenne. Milyen kifogással állhatnék elő, hogy hazamehessek? Kérlek szépen segítsetek! Köszönöm!


2014. júl. 16. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehetne elmondani? Kit érdekel hogy felkapná a vizet. Hazamész pihensz visszamész ennyi. Mire visszamész már el is felejtette az egészet.
2014. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
mondd azt, hogy honvágyad van. vagy valamelyik barátod barátnőd meghívott hozzájuk.
2014. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hazamész valamiért, amit otthon hagytál és kéne (egy könyv, ruha, gyógyszer, bármi).

Hazamész, mert lesz valami program (pl. találkozó a volt osztálytársakkal).

2014. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell menned a könyvtárba kivenni pár dolgot a sulival kapcsolatban (pl. előre elolvasnád a jövő évi kötelezőket). Arra nem mondhat semmit, ha tanulásügy.
2014. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem legjobb az őszinte, egyenes beszéd. Mondd meg neki, hogy pár nap visszavonulásra szükséged van. Ezt meg kell értenie mindenkinek. Van aki társaságban, bulizva, tombolva töltődik fel, van aki pedig egyedül visszavonulva tud magába energiát szívni (én is pl. ez utóbbi vagyok). Nem vagyunk egyformák. Szerintem jobb ha a frankót mondod.
2014. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!