Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van olyan "panzió" vagy...

Van olyan "panzió" vagy idősek otthona ahová a Mamát belehet adni kb: 1-hét 10 napra?

Figyelt kérdés
Ágyban fekvő pelenkás beteg,86-éves. Műtétem lesz és 1-hétig nem fogok tudni emelgetni. Olyanra gondoltam mint egy privát kórház,ahol szépen bánnak vele! Pest környékén.
2014. nov. 16. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Telefonáld körbe a környék idősgondozóit.

Neten is keress rájuk, mert az csak egy dolog, hogy neked mit mutatnak, mondanak.

Barátnőm dédijét majdnem kinyírták egy ilyen helyen.

ELŐször azt kell kiderítened, hogy melyikük vállal rövid távú elhelyezést.

2014. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább házi ápolót szereznék arra az időre. Mamádnak is jobb, te is kevesebbet aggódnál érte, ha a lakásban ápolnák.
2014. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben pl. a kórházban külön részlegben van ilyen hely. Esetleg Pesten nincs?
2014. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen részleg a kórházban. Kórházakat kérdezd körbe.
2014. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hétről van szó, én is házi ápolót fogadnék. Mama jobban érezné magát a megszokott környezetében, és attól, hogy nem tudsz emelgetni, még ellenőrizheted, hogy normálisan bánnak-e vele.
2014. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az önkormányzat is tud ebben segíteni, nekik vannak sociális munkásaik akik ezt ellátják.
2014. nov. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szociális munkás nem ezt csinálja, az a szociális gondozó.


Őket meg lehet kérdezni, esetleg kis plusz pénzért keresni gondozónőt, aki az otthonában is ellátja, sokkal konfortosabb lenne.

2014. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mi a fene ***** válasza:
A háziorvost is kérdezd meg. Biztosan tud segiteni.
2014. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!