Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűt rendelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűt rendelni internetről mennyire kockázatos és ha nagy a méret belehet utána vetetni a gyűrűből, hogy úgy mondjam?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Drága arany testvérem, tűlem rended meg! Ez biztos nem gagyi! Azé is kerül háromszor annyiba! Nem! Nem az ára, hanem összesen! Háromszor megrendeled, oszt' semmit nem kapsz!
2014. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Én anno a karikagyurugyarto.hu-ról rendeltem, telejsen jó minőség volt, a méret is megfelelt, azt nem tudom javítják e.
2014. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Más ékszerészetben, ha nem egyéb "bevesznek" belőle, pénzért...De a rizikó ott van, mi van ha "fantom" a cég. Nem hiszem, hogy netről annyira olcsóbb, hogy megérje ezt a kockázatot...
2014. márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha netről rendelsz, 8 napon belül mindenféle indok nélkül visszavenni a terméket. (Lehet ez azért is, mert mondjuk "élőben" már nem tetszik.) Szóval ez esetben vagy kérsz másik méretet, vagy egyszerűen visszakéred a pénzed. Így egyedül a postaköltséget bukod, ez meg nem nagy összeg gyűrű esetében. Ha megvan az oldal ahonnan rendelnéd, azért annak érdemes utánanézni fórumokon,h mások rendeletek-e már onnan, mik a vélemények.

Mi is netről rendeltük a gyűrűnket, mert amit kinéztünk rendes ékszerüzletben nem is lehetett kapni. Semmi problémánk nem volt. Még a csomagolás is gyönyörű volt.

2014. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kimaradt az első mondatból,h kötelesek.
2014. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megbízható oldalról rendelj, ahonnan jók a visszajelzések.

Érdemes azt is mérlegelni milyen anyagú gyűrűt szeretnétek. Ha nem jó a méret sok oldal vállalja a cserét, ha pl. arany és olyan kialakítású (semmi extra minta), akkor bármelyik boltban is bevetethetsz belőle, bár ezért gondolom többet kell fizetni, mint a postaköltség.

Ha viszont pl. nemes acél, abból nem lehet bevetetni általában, így érdemes a jó méretet rendelni, avagy cserélni. Mindenképpen menjetek be egy üzletbe gyűrűt próbálni, hogy pontosan tudjátok a méreteket számszerűsíteni, ezzel jópár kört megúszhattok.

Én rendeltem már netről karikagyűrűt, bár csak egyet magamnak, mert tetszett és ráadásul acél gyűrűt feketében, ami nem is került valami sokba, de nagyon meg voltam elégedve. Két nap alatt itt volt. A rendelésben pedig elütöttem a méretet, amire vasárnap este jöttem rá, írtam az ügyfélszolgálatnak, akik másnap reggel felhívtak, hogy pontosítsunk akkor. Nagyon elégedett vagyok velük, pedig jegy és karikagyűrűk mellett az én néhány ezer forintos kis vackom nekik igazán nem tétel!

2014. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én eljegyzési gyűrűmet a párom is netről rendelte, mivel 8- du 6-ig dolgozik, szombat délelőtt is, így nem volt ideje elmenni nézegetni, a helyi üzletekbe. Azt hiszem a karikagyűrű gyártó cég honlapjáról rendelte, egyébként méretre is tökéletes, gyönyörű és 2 héten belül megérkezett. Árat nem tudok, illetve, hogy mennyi lehetett a postaköltség, azért ilyesmibe nem mentünk bele a párommal. :D De díszdobozzal együtt postázták, az is gyönyörű volt. Tehát olvass utána az oldalaknak, csak olyan helyről rendelj, ahol kapsz hivatalos visszajelzést e-mailben, nézd meg, hogy van-e rendes elérhetőségük, telefonszám ilyesmi feltüntetve az oldalon. Valamint van, hogy a honlapok alján van feltűntetve egy jelzés, hogy ellenőrzött oldal, tehát hivatalos, és ellenőrizve van, nem kamu. Azért nem árt óvatosnak lenni. :)
2014. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 futár 1 válasza:
Aranydiszkont.hu! Mi onnan rendeltünk?előtte egy boltban lemérettük mekkora kell,szerencsénk volt mert méret is volt készen.Pénteken megrendeltük,hétfőn már meg is kaptuk!
2014. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors és használható válaszokat! :)
2014. márc. 17. 18:48
 10/12 anonim válasza:
És csakis utánvéttel fizesd az a biztos. A számlán ott lesznek a küldő cég adatai, ha pld. nem olyan mintásat küld ami neked tetszik és cserélni akarod másikra.
2014. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!