Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyszüleim nem foglalkoznak...

A nagyszüleim nem foglalkoznak velünk, miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Még anyu szülei éltek addig mindig versengtek, hogy jobbak legyenek de mióta meghaltak mindketten, apu szülei úgy bánnak velem meg az öcsémmel is mint valami ideggen gyerekeivel..

Egy faluban lakunk ami kevesebb mint 2000 fős, de a mamáékkat majd fél éve nem láttam...nyáron, meg jó karácsonykor, de akkor is látszott rajtuk hogy nem szívesen látnak minket, majdhogynem úgy fogadtak, hogy minek jöttetek?! Apának is rosszul esik hogy ilyenek..

De mondjuk pár éve még mikor jobban tartottuk a kapcsolatot, akkor mwg mindig veszekedtek apával..

Nem értem miért nem szeretnek minket..

A nagybátyámnak nem sokára gyerek születik, és én úgy érzem számukra olyanok vagyunk mint egy kutya...még kicsi, vagy nincs másik aranyos, cuki stb, de ha felnő vahy másikat kapunk a régivel már nem is törődünk annyira, nagyszüleim esetében egyáltalán...


2015. márc. 4. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Erre mi nem tudhatjuk a választ. Ha édesapáddal sincsenek jóban, akkor ne csodálkozz rajta. Meg hát öregek már, akik nehezen találják meg a hangot a teljesen más értékrendű kamaszokkal.
2015. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem volt valami régi családi balhé, amiről nem tudsz. sok évvel ezelőtt, és egyikük sem beszél róla. valaki megsértődött valakire, vagy kitolt valakivel, esetleg pénz miatt vesztek össze, lehet sosem derül ki. ok nélkül nem történnek ilyenek.
2015. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valszeg olyan balhe miatt, amihez nektek nincs kozotok.


Attol, mert az uokai vagytok, nem kell jopofiznia - bar ha nem veletek van baja, akkor indokolatlan a rossz viszony.

2015. márc. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dolores55 ***** válasza:
Lehet hogy csak nehezen mutatják ki az érzéseiket, vagy Ti vagytok túl érzékenyek. Egy településen gyakrabban is látogathatnátok Őket. Segíteni nekik, gyógyszerüket kiváltani, stb. Ha látnák hogy számotokra is fontosak Ők, akkor másképp állnának a dolgokhoz. Lehet hogy a szüleitek bántották meg valamikor Őket.....és ezért tartózkodóbbak. De miért nekik kellene változtatni??? Ti is csak évente 2x látogatjátok!
2015. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!