Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy kérjem el a nagyapámtól...

Hogy kérjem el a nagyapámtól a régi (már nem használt) házát, hogy összehívjak pár barátot egy pizsamapartira?

Figyelt kérdés

Azért lenne ott jó, mert nincs sok szomszéd, és így hangosabbak is lehetünk. Nem lennénk sokan, hisz csak egy barátságos kislányos pizsamapartiról van szó (4-5 személy), de mégis... ha itthon tartom akkor a szomszédok másnap nyűgölnek.

Viszont nem vagyok túl jó viszonyba az öregapámmal se... de a szüleim szerint is jobb lenne.


2015. okt. 17. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel nem vagyok jó viszonyban, akkor nem kérem el a házát...
2015. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tahó vagy.
2015. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Mi a csodával tudtok egy "kislányos pizsamapartin" úgy lármázni, hogy másnap nyűglődnek(!) a szomszédok? Csattogtok a kötőtűietekkel, vagy összekoccintjátok a teáscsészéket, vagy mi..?
2015. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra jó a papa, hogy bulizz a házában, de arra nem, hogy néha rányisd az ajtót? Én tuti nem adnám oda. Mulassatok máshol.
2015. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjál már, de egy nagyon durva részegedős házibuli is tud olyan hangerővel működni, hogy senki se hisztizzen a szomszédok közül... Akkor ti mégis mit csináltok?
2015. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rebeka155 válasza:
Szerintem ha alap nem keresed,akkor elég nagy bunkóság lenne elkérni a házát. Abba nem gondoltál bele,hogy neki ez milyen? Mégis csak öreg,és az idősek szeretik,ha az unokájuk/családjuk foglalkoznak velük.. Becsüld meg inkább,látogasd meg,ne annyira legyen már jó,hogy elkéred a házát,hogy szórakozhass..Szerintem inkább erre más helyet keress. Megértem ,hogy jól akarod magad érezni,de ne ott!
2015. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 balazs dzsudzsák válasza:

Ha nem használja akkor nyugodtan elkérheted 1 éjszakára.

Mi(a Bursasporban futballozom) elkértük az edző házát és a másnapi Süper Lig meccsig ott aludtunk.

2015. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!