Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Tud-e valaki olyan nyugdíjas...

Tud-e valaki olyan nyugdíjas házról, idősek otthonáról ahová az idős szülővel beköltözhet az egyedül álló gyermeke is-aki még nem nyugdíjas korú, de rokkantnyugdíjas?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen nincs.
2015. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sincs ilyen. Rokkantnyugdíjas talán akkor mehet otthonba ha fogyatékos és nem képes magáról gondoskodni, de akkor az olyan fogyatékkal foglalkozó szakintézménybe, nem öregek otthonába.
2015. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De van. Az egyik munkatársam is így helyezte el az anyukáját és az önellátásra képtelen húgát (még 5.

Nem kevés összeg, 2 ágyas apartmanban vannak, vihették a saját bútorokat, közben állandó felügyelet van, orvosi ellátás, kapnak enni, de van egy külön kis konyhájuk is, gyógytornász jár be napi szinten, és mindig vannak programok, kirándulások is.

Baranyában van, Bólyban vagy a környékén, a pontos nevét nem tudom az intézménynek, de csak jókat hallottam róla.

2015. okt. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

De van ilyen, a munkatársam is így helyezte el az anyukáját és az önellátásra képtelen, beteg húgát (még 50 éves sincs).

Egy 2 ágyas apartmanban vannak, saját bútorokat vihettek, megvan a folyamatos felügyelet, ápolás, orvosi segítség, teljes ellátás, de van külön egy kis konyhájuk is, gyógytornász jár hozzájuk napi szinten, vannak programok, viszik őket kirándulni... csak jókat hallottam a helyről, habár nem olcsó.

Baranyában van, Bólyban vagy a környékén, a pontos nevét nem tudom sajnos. De gondolom máshol is van ilyen az országban.

2015. okt. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ballószögben, Kecskemét közelében is van egy ilyen otthon.
jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!