Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti ránéznétek az ilyen mamára?

Ti ránéznétek az ilyen mamára?

Figyelt kérdés
Most egyedül vagyok itthon, hívogatott telefonon, azt mondta menjek át hozzá, csinált nekem ételt. Meg is lepődtem, mert ilyen elég ritkán fordul elő. Neveltem fel kisállatokat, és ott is a leggyengébb volt a legszelídebb, legkedvesebb. Szóval csak azért akar áthívni, mert tudja hogy már megette a kenyere javát. Azt mondták itthon, hogy amikor én születtem ő fel volt háborodva, ezt mondta: "nehogy azt higyjétek hogy majd ő felnevel engem, minek nektek 3 gyerek?". Amikor megszülettem akkor nem voltam fontos, amikor papám meghalt a másik unokái mindent elvittek, volt egy motor is amit papám nekem ígért, azt is elvitték, nem maradt semmi, mamám meg azt mondta hogy ti is elvihettétek volna. Amikor nyáron átmentem hozzá, és kértem jégkrémet, csak egyet adott a rég nem látott unokájának, és mondta hogy nincs több, és a szemem előtt rakta mélyebbre a többi pálcikás jégkrémet. Azt tudni kell hogy a másik unokái állandóan ott voltak nyáron, vitték a barátnőiket is, és nem egy hétig voltak ott. Amikor meg én átvittem két haveromat kaptak zacskóba nápolyit, és amikor hazamentem apám lecseszett , mamám azt mondta neki, hogy a haverjaim úgy ültek ott mintha otthon lennének. Egyébként amikor átmentem hozzá bármikor mindig sajnálta tőlem az édességeket, csak akkor nem amikor faterom is ott volt. A másik hogy olyan koszban él hogy elhánynátok magatokat, én is majdnem elhánytam magamat amikor a vécéjére kellett mennem, egy kis lavórba voltak dobálva a wc papírok. De mégis szerintetek hogy akarhat bepótolni 20 évet?? Én ő rá nem haragszok, de akkor fogok menni amikor nekem kedvem van, nem amikor áttelefonál.
2016. febr. 15. 11:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
70%
Tegyél úgy. De nekem az jön át, hogy nálad minden arról szól, hogy mit nem kaptál a mamádtól. Most tényleg azon rugózol, hogy csak egy pálcikás jégkrémet adott? Mennyit adjon egy gyereknek? Ha nem adott volna egyáltalán, akkor megérteném a hisztit, de így nem.
2016. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
63%
Olyan nagy áldozat lenne átmenni ebédelni és közben néhány szót váltani vele?
2016. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem hív, az a baj. Ha hív, az a baj :D


"nehogy azt higyjétek hogy majd ő felnevel engem, minek nektek 3 gyerek?"

Ezzel semmi rosszat nem mondott, hiszen nem az ő dolga felnevelni. És nem is rád mondta. Gondolom, a szüleidet tartotta felelőtlennek, hogy 3. gyereket vállalnak, amikor talán nem is olyan jók a lehetőségeik.


"em maradt semmi, mamám meg azt mondta hogy ti is elvihettétek volna."

Igaza van, hiszen pont azt akartad, te akartad elvinni :)


"és kértem jégkrémet, csak egyet adott a rég nem látott unokájának,"

Miért? Mennyit akartál befalni? Nem is kell több egynél.

Mondjuk arra is gondolhatnál, hogy talán nincs annyi pénze, hogy jégkrémmel tömjön. Egyet ehetsz nyugodtan, de miért kéne több?


Ha te sem szeretsz igazán ott lenni, mert kosz van, akkor minek viszel oda másokat?

Talán idős és már nem tud úgy rendet tartani és neki is kellemetlen, ha ezt idegenek is látják.


Szerintem 20 évesen lehetne már érettebb a gondolkodásod.

Azt hittem, hogy egy 12 éves kisgyerek írta ezt ki :D

2016. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%

Te tényleg 20 éves vagy? Ha feleannyi lennél, akkor is gáz a hozzáállásod.

Ha jól veszem ki a szavaidból, elvárod, hogy a nagyi kinyalja a valagod, mert méltóztattál megszületni, etessen, itasson, tartson jól, ha méltóztatsz átfáradni hozzá.

Te mivel viszonzod a jóságát? Ha már koszosnak tartod a lakását, szoktál pl. segíteni neki takarítani? A motor miatt miért a nagyit cseszegeted, miért nem beszélsz az unokatestvéreiddel, hogy azt neked ígérte a nagyapád?

2016. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
63%
Tehát ő fogadjon el olyannak, amilyen vagy, sőt, még ismeretségetek előtt ugorjon ki a bőréből, csak mert te létezel. De te nem fogadod el őt, csak kritizálod. Ebben a történetben nekem a nagymama szimpibb, sosem gondoltam volna, de így van.
2016. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
89%

20 éves vagy? Én azt hittem 11-12 :O Hogy lehetsz ilyen alacsony szinten értelmileg? Szerintem mamád is látja, hogy ilyen csökkent értelmi képességű, utálkozós hülyegyerek vagy, azért ilyen.


"kértem jégkrémet, csak egyet adott"

Édes Istenem. Felnőtt emberek gyöngye. Csodálom, hogy nem vágtad földhöz magadat ott helyben és nem bömböltél.



"Neveltem fel kisállatokat, és ott is a leggyengébb volt a legszelídebb, legkedvesebb. Szóval csak azért akar áthívni, mert tudja hogy már megette a kenyere javát."


Én ezen a részen behaltam. Mi az isten van? Micsoda logika komolyan.

2016. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
73%
20 évesen begyűjtöd a gyerekkori sérelmeket? Vigyél te fagyit, segíts neki takarítani (ennyi unoka mellett az idős mama koszban él, szégyen) és nőj fel!
2016. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
95%
:DDD slepp? Én nem gyűlölködöm, mikor azt mondom, hogy gyerekes vagy, hanem röhögök rajtad. A pszichológus jó ötlet, adjak elérhetőséget? Hasznos lenne neked! N31
2016. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Adjál anyuka!
2016. febr. 15. 12:01
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: egyél egy Snkickerst vagy pálcikás jégkrémet, esetleg zacskós nápolyit, mert kifordultál magadból! Vagy alapértelmezésben vagy ilyen?
2016. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!