Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért nem érzek fájdalmat?

Miért nem érzek fájdalmat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagymamám 86 évesen hunyt el öt napja. Mellette nőttem fel. Mindennél jobban imádtam. Mindent megtettem érte amióta az eszemet tudom. És halála előtt is hogy meg gyógyuljon. Vele aludtam vigyáztam rá. Mikor elment épp a karjaimban volt. Először fel sem fogtam és csak öleltem és tartottam. Anyával felöltöztettük rendbe tettük mielőtt elvitték. De azóta nem érzek fájdalmat :/ ránézek a fényképére és nem érzem hogy meghalt, olyan mintha még itt lenne. Annyira furcsa és rossz ez. Mert imádtam őt. Miért nem érzem a hiányát miért nem fáj ??? 26 éves lány

2016. márc. 8. 22:39
 1/5 anonim válasza:
100%

Eloszor is,reszvetem!


Valoszinu,meg mindig nem fogtad fel,az agyadnak az a resze blokkban van.

Ez affele sokk.

En is igy voltam nagybatyam halala utan...

Aztan 2 het mulva zuhantam magamba..teljesen oda voltam. Akkor ertettem meg,hogy o mar nincs tobbe..


24 eves srac

2016. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!


Nekem a nagypapám hunyt el, még ősszel, és én sem éreztem akkor az égvilágon semmit, nálam elég furcsa volt, de több, mint egy hónap telt el mire elkezdtem felfogni azt, hogy nincs. Előtte azt éreztem, hogy itt van és akármikor elmehetek hozzá ha szeretnék, holott tudtam, hogy ez nem így van. (tudom furcsán hangzik, számomra is az volt) De idővel elkezdtem érezni a hiányát, egyre több mindenről ő jutott eszembe, sírtam is miatta (eleinte azt se tudtam) és azóta is nagyon hiányzik...

Szerintem veled is hasonló lehet, hogy még nem fogtad fel, hogy elment, ez teljesen normális ilyenkor. Ez változni fog. Kitartás!

2016. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Részvétem!


Egy kis idő múlva érezni fogod... :( Még nem dolgoztad fel teljesen.

2016. márc. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Ismételni tudom csak az előttem szólókat,szerintem sem tudatosult még benned úgy igazából,még a sokk időszakában vagy ahol még nem nagyon fogod fel mi is történt..Amint ez az állapot elmúlik onnantól fog elkezdődni a tudatosulás..:( Amikor én elvesztettem édesapámat körülbelül egy hétig én se hittem úgymond el,hogy nincs már köztünk..utána lekötötte az időnket a temetéssel való dolgok intézése ott már felfogtam a dolgot már éreztem a hiányát de számomra az igazán nehéz időszak amikor teljesen felfogtam a temetés után volt.Kitartást kívánok!

2016. márc. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a részvét nyílvánítást és a válaszokat is. Holnap lesz a temetése. Gyomor görcsöm van. Remélem kijön belőlem érzem hogy jól esne sírni egy nagyot . Csak nem tudok. :(
2016. márc. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!