Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a baratnöm es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a baratnöm es nagyon sok fajdalmat erzek, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


par oraja elhagyott a baratnöm es csak nagyon nagyon faj ez nekem, nem tudom, hogy mit csinaljak. Igaz, csak harom honapig voltunk együtt, de nagyon megszerettem. Külföldön elek, a legjobb baratom otthon es nem tudok senkivel se erröl beszelgetni. Nagyon maganyosnak erzem magam... :(

Van valami tippetek a sporton es az alkoholon kivül ?


20F


2016. febr. 24. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nehéz, de meg kell ezt is élni, nem menekülj az alkoholba. Jó, egyszer idd le magad, de ne legyen belőle rendszer. Ha tudsz, sírj nyugodtan, és később próbáld meg lekötni magad sok programmal. Szerezz új barátokat.
2016. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress egy kutyamenhelyet! Es jarj oda segiteni. Akar setaltathstod vagy tanithstod a kutyakat. Meg vigyel nekik fott etelt, amit Te csinaltal. Nagyon fognak orulni! Az oromuk csokkenteni fogja a fajdalmad. Sok kutyat elhagynak , aterzik a fajdalmad.

N

2016. febr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!