Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Elmondjam mamamnak, hogy...

Elmondjam mamamnak, hogy emiatt neha osszepisilem a furdoszobat?

Figyelt kérdés

Most ez viccesnek fog tunni, de nem az... vagyis nem annyira. :D


Ahanyszor mamam uj illatositot akaszt a wc-be, vagy direkt vagy veletlenul, de allandoan odateszi, ahol az uloke erintkezik a porcelannal (ertitek: a kis muanyag bigyulak ala). Eleve, ha a sajat wc-mmel teszem ezt, az az eredmenye, hogy ha raulok, letorik az illatosito, de a mamam eseteben ilyen meg nem fordult elo.


Ellenben ezzrl a modszerrel ugy megemeli az uloket, hogy "nem zar" rendesen, amikor raulok, es ha elkezdek pisilni, azt latom, hogy sugarban spriccel a labaim kozt az uloke alol elorefele... a mai alkalom volt a harmadik, hogy takarithattam emiatt magam utan.


Szerintetek szoljak neki vagy csak minden alkalmal ellenorizzem az illatosito helyzetet? Ő amugy hogy a viharba' nem veszi eszre, mas iranyba pisil?? Ha ulok, nekem elorefele es enyhen lefele iranyulva jon a vizelet.


Mit tennetek? :D


20+ N


2016. jún. 24. 02:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Talán ne dőlj hátra az "ülésbe" pisilés közben, hanem hajolj enyhén előre.

Nem a mamáddal van a baj, hanem veled. Mindenki lefelé szokott pisilni, nem előrefelé...

Nálad az normális, hogy konkrétan az ülőkét pisiled le belülről? Jesszus :D

Eddig azt hittem, ez csak a férjem sajátja, de ha jársz hozzám vendégségbe, lehet nem is őt kéne szidnom? :D

2016. jún. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hat, most kell rajonnom, hogy egesz eletemben rosszul pisiltem? Ez most eleg erzekenyen erint. :'D
2016. jún. 24. 03:40
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lehet így pisilni. Lefelé pisil az ember lánya, hogy a francba pisilsz előre fele? Csak úgy tudom elképzelni, hogy nagyon elől ülsz rá, hátradőlsz és így eleve rossz szögben ereszted le a magad.

Vagy valami nagy baj van odalenn.....

2016. jún. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Igen rosszul pisilsz. De ha úgy tudsz pisilni hogy ha az nincs ott akkor vedd ki addig az illatosítót.
2016. jún. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Hasonló problémám már volt:) Mikor gyorsan kell, de a gondolataim, teljesen máshol járnak. Van, hogy sikerül kipisilni:((( Viszont, ha közben rákönyökölök a térdemre, akkor nem fordul ilyen elő.
2016. jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom ilyet még nem hallottam :-) Nem tudod, addig kiakasztani az illatosítót, amíg pisilsz? És akkor nem kell szólnod.
2016. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Ez azért egy kicsit erős volt nekem is. :D

Ne dőlj hátra, inkább kicsit előre. Így hátra fog menni a pisi és nem az ülőke alját/elejét pisiled össze.

2016. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Haha, hát én is előrefelé pisilek, ráadásul nem egy sugárban jön, hanem össze-vissza. Emiatt nem tudok szabadban pisilni, mert folyton lehugyozom a gatyámat. Elmeséltem anyámnak, csak annyit mondott: Borotváld le! De hát le van borotválva. Nincs egyébként semmi bajom, minden oké lent.

Vagy akaszd ki az illatosítót, vagy hajtsd fel az ülőkét és guggolj fölé, így is lehet pisilni, szórakozóhelyeken mindig így szoktam.

2016. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Hugyos.
2016. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Billentsd a csípőd be, hogy lefelé menjen az a sugár. Ha levágódok a wc-re, mert mindjárt bepisilek nekem is "felfelé" megy a sugár. Gyakorlás kérdése. Egy idő után majd átállsz arra, hogy lefelé menjen. Vagy járj sokat nyilvános wc-be, ahol nem szabad az ülőkére ülni, pl utazz mávval. Na ott megtanulod ezt a csípőbillentést vagy összepisiled a ruhádat... :D
2016. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!