Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Elmondjam mamamnak, hogy...

Elmondjam mamamnak, hogy emiatt neha osszepisilem a furdoszobat?

Figyelt kérdés

Most ez viccesnek fog tunni, de nem az... vagyis nem annyira. :D


Ahanyszor mamam uj illatositot akaszt a wc-be, vagy direkt vagy veletlenul, de allandoan odateszi, ahol az uloke erintkezik a porcelannal (ertitek: a kis muanyag bigyulak ala). Eleve, ha a sajat wc-mmel teszem ezt, az az eredmenye, hogy ha raulok, letorik az illatosito, de a mamam eseteben ilyen meg nem fordult elo.


Ellenben ezzrl a modszerrel ugy megemeli az uloket, hogy "nem zar" rendesen, amikor raulok, es ha elkezdek pisilni, azt latom, hogy sugarban spriccel a labaim kozt az uloke alol elorefele... a mai alkalom volt a harmadik, hogy takarithattam emiatt magam utan.


Szerintetek szoljak neki vagy csak minden alkalmal ellenorizzem az illatosito helyzetet? Ő amugy hogy a viharba' nem veszi eszre, mas iranyba pisil?? Ha ulok, nekem elorefele es enyhen lefele iranyulva jon a vizelet.


Mit tennetek? :D


20+ N


2016. jún. 24. 02:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

A kérdés elején azt hittem, kamaszfiú vagy, aki az illatosítóra céloz, és mellémegy... Már akartam írni, hogy a 3 éves fiam is eltalálja...


De ahogy végigolvastam, nem találok szavakat.


Egyrészt: nálunk olyan az ülőke, hogy nem érintkezik a csészével, mert van 4 "Távtartó", azon támaszkodik. Tehát egyrészt mindig van ott rés, másrészt nem törik le az illatosító... (ilyen, látod?: [link] )


Másrészt: nő létemre el nem tudom képzelni, hogy lehet ülve előre pisilni. Nekem lefelé megy, nem előre.


"Mit tennetek? "

Megtanulnék felnőtt ember módjára normálisan pisilni...

2016. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11 Próbáld meg elfogadni, hogy van akinek kicsit előrefelé megy, nekem is, igaz nem annyira hogy kifolyjon a résen (egyébként így folyton lepisilnénk az ülőke elejét is) úgyhogy valami gond lehet a pozícióval is, de nekem is előrefelé jön, nem minden nőnek ugyanolyan.
2016. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én konkrétan olyan 1,5m-re el tudok pisilni... Simán ki tudnék pisilni egy autóból. :D
2016. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! Már nem pisilem le. Problem solved. :D
2016. jún. 24. 19:56
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
Na most ment el végképpen a kedvem a nőktől!!
2016. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hja!

Szarni, meg oldalra szoktál?!

Tök normális.

2016. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Mindig van mit tanulni... :D


Nem baj, #15, légy meleg, az most nagyon divatos úgy is. :)

2016. jún. 24. 22:41
 18/20 anonim ***** válasza:

A mama, meg évek óta a szerencsétlen papát b@ szogatta mindig, hogy a wc mellé hugyozik...

Arra ő sem gondolt, hogy az elhízott lánya kinőtte a klotyót és csak fekve tud huggyantani!

2016. jún. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%

"sugarban spriccel a labaim kozt az uloke alol "


Ezzel a mutatványoddal pénzt tudnál keresni valamelyik valóság showban.

2016. jún. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
165 cm es 45 kg vagyok. Az a csoda, ha nem esem bele a wc-be. :DD
2016. jún. 26. 12:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!