Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális dolog ez a nagymamám...

Normális dolog ez a nagymamám részéről?

Figyelt kérdés

A nagyapám tavaly hunyt el (74). Az ő édesapja, vagyis a dédapám 96 éves. A nagymamám(73) sosem volt túl fényes viszonyban az apósával, anyósával, de néha azért meglátogatta őket. Amióta meghalt a nagyapám azt mondja, hogy neki már semmi köze a dédapámhoz.

Ő úgy látja, hogy csupán csak 51 évig volt apósa, amíg élt a nagyapám.

Szerintem pedig ez nem fair hozzáállás. Szerintetek? 26F


2016. okt. 25. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nem volt fényes viszonyban akkor érthető hogy végre nincs ok amiért látogassa őket. Csak a férje miatt tette 51!4 éven át. Megérdemli hogy élete utolsó éveiben ne kelljen nézegetnie apósa képét.

Képzeld el akit nem kedvelsz az bezzeg 96 évesen "él és virul", bezzeg akit szeretsz az 74 évesen elhunyt...mindig azok élnek tovább akik nem számítanak.

2016. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Az égvilágon semmi közöd hozzá.


2. Teljesen jogos és normális. Sosem jöttek ki jól, nem kedvelik egymást, nem értem, minek kellene tartaniuk a kapcsolatot, ha eddig is csak muszájból tették.

2016. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a te gondolkodásod szerint ha neadjosten meghal a férjem akkor még a most 60 éves anyóst látogatnom kellene kb 30 évig úgy hogy hátam közepére nem kívánom? Hülyeség?

Hagyd a nagyit

2016. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális hozzáállás, piszok nagy képmutatás lenne ha látogatná őket. Úgy gondolom a nagymamád becsületesen áll a dolgokhoz.
2016. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyében én sem látogatnám.

Ellenben te látogasd most sűrűbben.

Amúgy meg ne írd elő a mamának, aki elég nagylány már, hogy mit csináljon! Fordított esetben te sem díjaznád.

2016. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jól van na, nem kell leharapni a fejem :).

Igen az ő döntése. Anyóssal volt a gond, a dédapám csak kiállt a felesége mellett. Nem akarok itélkezni a nagyim felett, csak megkérdeztem a véleményeteket, amit ezútön köszönök.

2016. okt. 25. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!