Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy ha véletlenül magas hangon mondok valamit vagy nem olyan szépen akkor a nagymamám utánoz mert " csak azt akarja hogy elhaggyam ezt a rossz tulajdonságot"?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 11:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja bocs 14/l
2017. jan. 2. 12:00
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem. Roppant gyerekes. A hangfekvésed meg nem "rossz szokás", hacsak nem direkt csinálod.
2017. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Igen, gondolom krvs idegesítő amikor affektálsz, ezért csinalja.
2017. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Helyzettől függ.

Lehet, hogy csak poénkodott.

2017. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen normális. Így tanítják a gyerekeket. Inkább fogadj szót!
2017. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Utánozni nem szoktam a veled egyidos gyerekemet, de bizony raszolok, ha magas hangon vagy nem szépen beszél.
2017. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 2# nem direkt csinálom. 3# nem tehetek róla csak nagyon ritkán beszélek magas hangon
2017. jan. 2. 12:21
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert engem zavar szerintem elég lenne csak rámszólni.
2017. jan. 2. 12:24
 9/18 tabaki válasza:
27%
Természetesen normálisabb lenne, ha te vennéd észre, és kérnél elnézést, de így se rossz. A lényeg, hogy elhagyd, örülj, hogy ehhez még segítséget is kapsz a nagymamádtól.
2017. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Nemeskürty István is így beszélt. Meglett, sőt ősz hajú íróként, történészként.

Mindenkinek a magánügye, hogy milyen hangfekvésben beszél. Nehogy már emiatt elnézést kérj bárkitől is!

Az más kérdés, hogy ne legyen tiszteletlen a hangnem, de ez biztos nem a hangmagasságtól függ.

Viszont nagymamáddal ezen ne problémázz. Mosolyogj rajta magadban és gondolj arra, hogy fog hiányozni ez a szokása, amikor már nem lesz köztetek.

2017. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!