Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ha nem ismernéd a nagyszüleide...

Ha nem ismernéd a nagyszüleidet, mert a szülőd már a születésedkor sem tartotta Velük a kapcsolatot, megkeresnéd Őket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még szülőt sem keresnék meg... De nyilván helyzetfüggő is a dolog.
2018. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom nem ismeri a vér szerinti nagyapját. Láttunk róla fiatalkori képet és kb a klónja lehetne. Facebook-on rákerestünk kíváncsiságból, hogy hogy néz ki, meg mégis milyen, de ennyi. Nem szeretné felvenni vele a kapcsolatot, mert soha nem volt része az életének, sőt már az anyja életének se nagyon. Valószínűleg nem is tud a létezéséről, nem akarja bolygatni a dolgokat. A kinézetére azért volt kíváncsi, mert senki nem nézett ki mégcsak hasonlóan sem a családban és már azzal is vádolták, hogy nem is az apjától van. A nagymamájának még az anyja gyerekkorában lett új férje és párom sokáig nem tudta, hogy ő nem a vér szerinti nagyapja.
2018. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azon is múlna, mi volt a szülő oka arra, hogy ne tartsa a kapcsolatot.
2018. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tenném
2018. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen. Még ha a szülők meg is mondják, hogy miért nem tartották a kapcsolatot, és még ha igaz is lenne, én magam is szeretném látni, hogy mi is volt igazából.


Akármilyenek is, csak tanulhatnék belőle.

2018. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Fontos,hogy érzed!

Csak az számít,ha késő lesz mert elmegy akkor lehet,hogy megbánod.Az embereknek nem a sírjára kell a virág hanem megtisztelni vele.

2018. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
41%
Szerinted egyáltalán ismer Téged? Hisz Te tudod, hogy létezik, de ez fordítva is igaz? Azaz talán neki soha nem volt lehetősége, hogy megismerjen. Egyetértek, hogy addig kell megkeresni, amíg lehet. Legföljebb azt mondod, hogy megértem, hogy nem tartották vele a szüleim és a nagyanyám a kapcsolatot. De lehet, hogy más is kiderül! Kedvenc bibliai idézetem: AZ IGAZSÁG SZABADDÁ TESZ (János 8,32). Itt a Te szabadságodról van szó.Ha az embernek nincsenek gyökerei, vagy azok hazugságok, csúsztatások akkor az egy homokra épült ház. A lehetőség egyszer elvész, hogy hallgattassék meg a másik oldal is. Erőt és sok szerencsét kívánok.
2018. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!