Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyszülők azzal nyaggatnak,...

A nagyszülők azzal nyaggatnak, hogy ők dédunokát szeretnének, pedig még pasim sincs. Elmondjam nekik, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Volt már barátom, de azok inkább ilyen "legyenkitbemutatniotthon"-féleségek voltak. Egyetemen járok egy lánnyal már másfél éve. Nagyszüleim (főleg a nagyi) azzal jön, hogy már igazán férjhez mehetnék, meg hogy ő ennyi idősen már gyereket szült. 23/N
2018. ápr. 4. 10:23
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten vallásosak, csak olyan "eljároktemplombamertmindigiseljártam" módon.
2018. ápr. 4. 10:27
 2/20 A kérdező kommentje:
De számukra már az is botrányos, ha egy férfi meg egy nő úgy él együtt, hogy nem házasok.
2018. ápr. 4. 10:28
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Utána meg majd hallgathatod a sápítozásukat, megbotránkozásukat. Komolyan kell ez neked?
2018. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Közük?


Semmi. Én 5 éve hallgatom apámtól, hogy "mikor szülsz? unokazni akarok", és társait.


Aztán megmondtam neki, hogy SOHA nem fogok szülni, mert nem akarok

- meghalni legkésőbb 45 évesen, mint dédmama, mama és anya

- továbbadni a betegségemet a lányomnak

2018. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miérr nem teszed őket helyre. Semmi közük hozzá. Anyám is ilyen volt, míg le nem ugattam. Hogy meddig várunk még, ő unokázni akar. Na és az ugyan kit érdekel??
2018. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem kell nekik elmondani. Felesleges ezzel felzaklatni őket.

Hidd el mindenkinek mondják, akár szülők, akár rokonok, hogy mikor lesz férj, baba, ha van baba, akkor mikor jön a következő. Nem kell ezzel ennyire komolyan foglalkozni.

2018. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

én egy távolkeleti haveromat mutattam be, mint a meleg barátom, és közöltem, hogy jó hírem van, annyira akartak unokát, örökbe fogadunk egyet az ő országából


annyira durva volt, hogy azóta ki se lwhet mondani az unoka szót :D

2018. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%

Hogy mi közük hozzá? Hát, közvetetten vagy, ugyanis egy család vagytok, még jó, hogy tudni akarják, hogy egyáltalán tervbe van-e, meg úgy egyáltalán. Az, hogy te nem akaszt, meg leszbi vagy, ez van, el kell fogadniuk (persze ettől még szülhetsz, ha van méhed), de őket is meg lehet érteni, szeretnék látni, hogy a család "tovább megy", az ő emléküket, génjeiket is továbbviszi vki.

Ha meg olyan nagyon felnőtt vagy, hogy neked aztán senki ne mondja meg, akkor a felelősséget is tudod vállalni, szóval oda állsz eléjük, és elmondod, hogy leszbi vagy és vállalod ennek a következményeit, ami lehet hogy lesz, lehet hogy nem.


De valszeg nem aggodalmaskodnál itt, és már rég felvilágosítottad volna őket, hogy ha nem félnél a következményektől.

2018. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Korlátolt generáció, csőlátású nézetekkel. Ennyi.

Ha lesz is gyereke valakinek, akkor nem unokát meg dédunokát szül. Ha meg nem lesz gyerek, akkor mi van? Semmi. Először is, ez mindenkinek saját döntése, hogy akar e gyereket, vagy nem. Másodszor. Mi van, ha nem is lehet gyereked, eü okokból? Akkor kitagad a család? Hagyjuk már. Vagy ha igen, az meg az a kategória, hogy le kell szarni. "Igen b@$$zátok meg, kitagadtok? Akkor csá." Ennyi. Ha leszbikus vagy, az megint az az eset, higy mi a lóf@$z közük van hozzá?? Te így vagy te, így érzed magad jól. Vagy kényszerből erőltess magadra egy elvárt életet? Az kinek lenne jó? Neked biztos nem. A nemi irányultság nem döntés kérdése. Ha meg jön a "Hát így hogyan fogok unokázni?" duma, akkor viszel nekik egy macskát, és mondod, hogy "Hát így, b@$zd meg!"

Csak a család nyomására ne legyen férjed, gyereked, mert azt mindanbyian megcumizzátok. De legalább a pereputty ki lett elégítve, örülhetnek, hurrá 😎😎

2018. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyanyám erre azzal érvelt, hogy ő se szerelemből ment hozzá nagyapámhoz, hanem mert már "itt volt az ideje" és a papám rendes ember volt.
2018. ápr. 4. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!