Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt leszbikus 15-17...

Vannak itt leszbikus 15-17 éves lányok, akik kapcsolatot szeretnének? /L

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 14:35
 1/7 anonim válasza:
Én 19 vagyok,és biszex.
2013. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, de nem "csak, hogy legyen valakim" alapon. Keresem azt a lányt, aki viszonozza a szerelmemet. Aki nem csak azért van velem, mert már nagyon egyedül érezte magát. Sokan az első leszbikussal összejönnek, aki az útjukba akad. Akkor is , ha tudják, hogy nincs meg köztük az a "varázs". Mindezt miért?! Mert félnek attól, hogy sokáig nem fognak olyan lányt találni, akinél esélyük lehet. Bánni fogják, hogy elszalasztottàk a lehetőséget. Nem szabad megfeledkezni arról, hogy nem a leszbikusságba, hanem a jellembe szeretünk bele!!Kicsit nyàlasnak tűnhet a gondolat, de itt volt az ideje, hogy leírjam. Remélem pár ember elgondolkodik. ;) 16/L
2013. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 14 éves biszex vagyok.
2013. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretnék már kapcsolatot, de csak az írjon aki komolyan gondolja. 18L
2013. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
15 éves lány vagyok, teljesen bizonytalan a nemi identitásomban, de inkább mondanám magam leszbikusnak, mint biszexnek. A női nemhez mérföldekkel jobban vonzódom :) Volt már több mint egy éves kapcsolatom lánnyal, de sajnos vége lett, ennek már 5 hónapja, és még mindig szeretem.. Keresem azt a lányt, aki eltudná őt velem feledtetni! Várom a jelentkezőket:(:D
2013. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

16/L

Valaki Szeged környékérõl?

2013. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15/L biszex vagyok :)
2013. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!