Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van itt olyan, aki kiköpött...

Van itt olyan, aki kiköpött az egyik nagszülője?

Figyelt kérdés

Én igen, sajnos. A szüleimre nem is hasonlítok...


Az a durva, hogy nem is ismertem, de még ugyanazokat az ételeket is szeretem, ugyanazok a betegségeim vannak. A rengeteg göndör hajam is tőle van.


2018. jún. 23. 12:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez lányoknál gyakori.

Te örülsz neki? Én nagyon nem, vörös göndör hajam van, az arcom sem szép, nem is csúnya, de nagyon hosszúkás.

Ja meg ő is született cukorbeteg, meg sajnos én is.



Bááki másra szívesen hasonlítanék, de rá nem.

2018. jún. 23. 15:09
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Én nem szoktam köpködni a nagyszüleimre. :)
2018. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem köpködök rájuk, ha leírom, hogy mit örököltem tőle. Nem volt szép, én sem vagyok.

De ennyi erővel magamról is beszélhetnék. Az meg nem sértés, hogy leírom, hogy ugyanolyan hajuk, sőt ahogy egyre idősebb leszek, kiköpött ő vagyok.

2018. jún. 23. 16:24
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Én ugyan itt vagyok, de nem én hasonlítok valakire, hanem a fiam hasonlít az anyai nagyapjára. Testalkatban, lelki tulajdonságokban, sőt iskolai végzettségét tekintve is.
2018. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azért az iskolai végzettséget ne írjuk a genetikára, jesszus.
2018. jún. 23. 17:00
 16/19 A kérdező kommentje:
Illetve a testalkat sem feltétlenül, az is inkább életmód, táplálkozás... A nagyi is kövér volt, én meg nádszal.
2018. jún. 23. 17:01
 17/19 anonim válasza:

En apukam anyukajara hasonlitok allitolag, de nagyon. Kiveve a hangom:D

Mig mamamnak gyonyoru hangja volt nekem haaat inkabb No comment:D

Sajnos nem ismertem, de aki ismerte mindig megjegyezte, hogy nagyon hasonlitom ra.

Szuleimre nem nagyon.

2018. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én anyai nagymamámra hasonlítok, mind külsőleg, mind belsőleg (igaz ezt csak elmondás alapján tudom, mert kicsi voltam amikor elhunyt). Ami durva, hogy a kézírásom teljesen ugyan olyan, szinte nem lehet megkülönböztetni sem (régi képeslapokról,fényképek hátára írt dolgokból látom).

20L

2018. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én egyik nagyszülőmre sem . Viszont Aki az apai ágat nem ismeri azt mondja anyukámra hasonlítok. Aki ismeri az apai ágat az tudja ,hogy nagyapai ágon a déd nagymamámmal ikrek lehettünk volna .
2018. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!