Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen elfoglaltságot lehet...

Milyen elfoglaltságot lehet adni unatkozó, gyengénlátó nagyszülőnek?

Figyelt kérdés
Van valami játék vagy mittudoménmi, amit egy piszkosul unatkozó, rossz látással rendelkező nagyszülő is tud csinálni? Rejtvényfejtés érdekli, de elmondása szerint ahhoz túl rossz a látása (még a tényleg jó vastag, nagybetűs rejtvényekhez is).

2019. júl. 15. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
az én dédim is hisztizik, de ha kimész a szobából és nem reagálsz, idővel megunja, és visszahúzza maga elé a keresztrejtvényt. vagy vegyél neki egy házi bohócot, az majd körbeugrálja 7/24ben
2019. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Jaja, ha csak puffogni tud, hogy megöregedett, amiről senki nem tehet, akkor főjön a levében, aztán találja fel magát...
2019. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi idős a nagyi? Én 70 éves vagyok, de unatkozni még sohasem unatkoztam! Igaz saját otthonomban élek. Jönnek az unokák, vagy én megyek hozzájuk, ha minden rendben van itthon és ráérek.
2019. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon jó segédeszközök vannak már. Rengeteg nagyító, kézben tartható, szeümvegre szerelhető, nyakba akasztható... az én nagymamám nyakba akaszthatóval köt, hímez.

Jól kell eszközt választani, akkor jó lesz. HA csak bemész és veszel egy nagyítót, nem biztos, hogy oké

2020. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
13: Sajnos nagyon kevesen élik meg úgy az öregkort, mint Ön. Az anyám 72, és olyan szintem megkeseríti a saját és a környezetében élők életét, hogy öröm nézni:-(. Lusta, állandóan magával és a betegségével foglalkozik, és persze mindenki rossz és hálátlan (főként én) , mert nem sajnálkozok, meg tutujgatom állandóan körbe. Képtelen pozitívan nézni az életet. Megkeseredett, már rossz a közelében lenni...
2020. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15-ös. Sajnálom, hogy ilyen az anyukád. Mindig hagytam a gyerekeket szabadon élni, nem akaszkodtam rájuk. Ha segítségre volt szükségük szóltak (szólnak) és megyek, nagyon szívesen. Unokák mindig azt szeretnék, hogy ott legyek. Persze ilyenkor a kedvenc ételüket, sütijüket készítem. Betegségre nem gondolok, a kötelező gyógyszereket beveszem és csinálom a dolgomat. Én így érzem jól magam
2020. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!