Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit hazudjak? Mit mondjak...

Mit hazudjak? Mit mondjak itthon? Az jó ha azt mondom hogy csak azért hogy elkerüljük a sértődéseket?

Figyelt kérdés
Holnap szeretném találkozni egy rokonommal de nincsennek jó kapcsolatban a szüleimmel. Tudom hogy ettől jogom van velük találkozni de nem akarom a pukkadást meg a sértődést. Ezért itthon valamit hazudni akarok. De a rokonaimnak is hazudni akarok hogy ne tudják hogy itthon nem jó szívvel engedtek el. Tehát nekik mit hazudjak hogy hazudtam otthon. Hogy nem mondhattam el hogy náluk vagyok.

2019. szept. 15. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az nem opció, hogy semmit nem mondasz? Ha nincsenek jó viszonyban úgyse nagyon beszélnek gondolom.
2019. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Miért kell hazudni, kényszered van ? Van beszámolási kötelezettséged ? A rokonoknak nem kell semmit mondani, ott vagy és kész. Hazugság helyet jobb, ha csak általánosságokat mondasz.
2019. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Bármit ami reálisnak tűnik,ha sokat jársz futni,akkor azt hogy elmész futni,és még egy edzésprogramot és néztél a neten,és azt is megcsinálod a futópályánál. Ismételd is el,hogy manipulálj. Elmegyek holnap után edzeni,és levezetem fél óra futással. Mikor elmész ismételd el,rakd bele ezt a képet az agyukba. Nyomd ugyanazt. "Mégegyszer elismétlem,hogy mindenki megértse" - Orbán neki bejött. FideSS módra.
2019. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit követett el ez a rokon, hogy senkivel nincs jóban a családban?
2019. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Ne mondj semmit a rokonnak a szülőknek pedig mond,hogy találkozol valakivel.
2019. szept. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Ne hazudj, az igazság mindig kiderül, és undorító dolog hazudni, semmi értelme.
2019. szept. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!