Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Beleszerettem az unokatesómba,...

Beleszerettem az unokatesómba, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 4 éve bejön, nagyon kedves srác, nála nincs szuperebb. Ugyanannyi idősek vagyunk. Mit tegyek? 19L
2019. szept. 15. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Ha első akkor nem lehet

Úgy tudom csak másodiktól

2019. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ajjajjjj. Bizti szerelem? Lehet h csak vonzalom. Ez nem helyes. Esetleg ritkábban találkozz vele. Az unokatestvéres léányom!
2019. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
18%
Nyugodtan csinaljatok, USA-ba pl Alabamaba nagyon gyakori es ugye regen a kiralyi csaladok csak csaladon belul hazasodtak akar apak a lanyukkal szoval cserkeszd be a tesot :)
2019. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Jezusom...
2019. szept. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, reggel suli, arra elmúlik.
2019. szept. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Nyiss mas ferfiak/fiuk fele is.
2019. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát figyelj és ő ezt tudja? vagy ő is ad ilyen jeleket?:D
2019. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonymousreview60 ***** válasza:
85%
A magyar Polgári törvénykönyv nem tiltja, Czeizeles cikkben sem láttam ellenzést, de nem javaslom. Toulouse-Lautrec és a Habsburg dinasztia igazolja, hogy, legalábbis hosszabb távon, nem egészséges.
2019. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Első unokatestvérrel is lehet házasodni.
2019. szept. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem egészséges az, ha az ember a saját rokonságában talál szerelemre. Leginkább azért, mert a "bejön" az nem szerelem, és később kva nagyot fog koppanni, csak akkor már elmúlt az a korszak, amikor még könnyebben tudott volna pár találni magának, esetleg gyereket szülni.

Emlékezz vissza arra, mi volt 4 évvel ezelőtt, ami megmozgatott benned valamit, aztán jöjj rá, hogy hülyeséget csinálsz.

4 év alatt már akár találhattál is volna valakit, de feltételezem, nem vagy az a csaj, akire ragadnak a pasik, de az unokatestvéred nagyon kedves veled, és pont jóképű is, stb. ez imponál neked, akármiről tudtok beszélgetni, blabla... nekem is volt ilyen ismerősöm a rokonságban, és sehogy nem tudtam meggyőzni, hogy ne legyen már hülye. Aztán 26-27 évesen csak rájött magától, hogy az volt. Ne várj addig, hogy felnyíljon a szemed, mert minden egyes nap, amiről azt hiszed, hogy vele boldog vagy, egy valós kapcsolattól veszi el a lehetőségedet.

2019. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!