Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az unokatesomba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az unokatesomba. Mit tegyek? Sok ertelmest valaszt, kerlek, szuksegem van ra! Minden ki segítséget is elfogadok.

Figyelt kérdés

Először is. Bocsánat a a hibákért, telefonon vagyok, si et nem kell. Meg vacakol, mobil szótár stbstb. So..

Van egy problemam. Megtetszett egy fiú. Nem verszerinti (örökbe fogadtak)uncsitesom , de anyaek a keresztszulei, vagy mi. tudjátok bermalkozas. Év végén elmegy a suliból, de nyaron délutánonként eddig mindig vele voltam (is) hat...okorkodtunk.. fociztunk, volt nalunk, ő is náluk, szoval kis korunk ota, azért barátok voltunk.... de... voltunk egy barátnőmmel egy utazáson, ahol ő is volt. Hosszú buszut, külföldre.. es akkor megtetszett... nagyon. Nem tudom mit tegyek. Neki (allitolag) egy másik lany tetszik/tetszett, de az visszautasította... mivel. Hat..neki nem jott be... tan... normalis, apukája, hirtelen meghalt, sok rossz erte, ezért eleg szégyenlős... xcsak az a baj, hogy en is. Vasarnap voltunk náluk egy ugyben, es csak ültünk egymas mellett, az ágyán.... hogyan deritheznem ki, h ő erez-e irántam valamit? Anya szerint lehet, mivel nagyon szégyenlős, amugy meg suliba tudnazert...nah.. ""menozni"" de, nem, jol nevelt, tenyleg. A cigit kipróbálta, de neki nem kellett, ugy gondolja, nem attol lesz valaki meno. Ja annyira erdekel titeket...eleg...huhh. dolgos is. Tehat, nem ilyennizomtalan akármi. Elegge eltavoludtunk egymástól, ezalatt azt ertem, hogy suliba azért nem megyeknoda hozzá... furán venne ki magat... hatalmas klikkesedes van a suliban. Ket evvel öregebb. Kerekítve, persze. Szoval...kit tegyek? Miket szóljak hozzá? Hogyan deritheznem ki, h ő érez e irántam akármit? Normalis valaszokat legysziii


2016. ápr. 12. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű... kérdezd meg... nem fog haragudni érte... és tudom hogy írtad hogy bocsi a hibákért de borzalmas hogy egy ember ilyet ki mer adni a kezei közül...
2016. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crudy ***** válasza:
egy rohadt mondatot se értettem.
2016. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj egy helyessírási szabályzattal.... Majd várj még pár évet ám blokk ... És ne családtaggal (még ha távoli is...) kezdj ...!
2016. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!