Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagy gaz ha beleszerettem...

Nagy gaz ha beleszerettem unokatesomba? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Na szoval az a helyzet, hogy eddig alig talalkoztunk, mivel ok Nemetorszagban elnek, de julius ota mi is itt elunk es azota tobbet talalkozunk. Mivel itt szuletett magyarul csak keveset beszel, de en beszelek nemetul...a lenyeg az, hogy ejjel nappal csak ra tudok gondolni, total beleszerettem...a multkor megolelt, pedig azelott sosem csinalt ilyet...meg regen szegyenlos volt, viszont legutoljara mikor naluk voltunk egy szal alsogatyaban maszkalt elottem es egyfolytaban engem nezett...szerintetek mit tegyek? Beleszerettem, de megis csak az unokatesom...amugy o 16, en 15

(Bocsi, hogy nemirtam ekezetet, de nemet a billentyuzetem)



2015. dec. 31. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak mindketten zavarban vagytok,hisz nem igazán találkoztatok. És mivel nem találkoztál vele,normális,hogy nem a rokonodként tekintesz rá,hanem egy helyes fiúként. De azért semmi szex! :D
2015. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Igen nagy gáz, ha valami lenne köztetek! , főleg ha első vagy másod unokatestvérről beszélünk!

Első: ha a szüleitek testvérek.

Másod:Ha a nagyszülők testvérek.

Egyébként sem való rokoni kapcsolatban.

Még nagyon fiatalok vagytok, remélhetőleg elmúlik, de Ne legyen semmi köztetek mert az vérfertőzésnek minősül!

2015. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ hányadfokú unokatestvéred. Például a harmad unokatesód már nem vérfertőzés törvényileg sem, akkora az eltérés genetikailag is.
2015. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Valójában a magyar törvények engedélyezik az elsőfokú unokatestvérek házasságát.
2015. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
De cukik lehettek ^^
2015. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Az! Ez nagyon gáz!
2015. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
34%
Sztem cuki :3 én szurkolok a ha valamit akarsz, tegyél érte! Kedves valaszolók, a kérdező azt fogja tenni, amit jónak lát! Ha bejönnek egymásnak úgyis lesz valami, ez elkerülhetetlen. :D
2015. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) meg irhattok
2016. jan. 1. 00:55
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Furcsa hogy Szilveszterkor gondolkodsz el ilyeneken :D

Nem nevezném gáznak, de nem is normális dolog. Mondjuk ha így viselkedik veled akkor nem tudlak hibáztatni, elítélni főleg nem. Anonim meg merem mondani, hogy ha ő neki is bejössz egy titkos kapcsolat vagy barátság extrákkal belefér.

Amíg gyerekvállaláson nem gondolkoztok, ne rágd magad amiatt hogy az unokatesód, nem is kell hogy érdekeljen, tartsátok titokban a szülők előtt, aki meg online ítélkezni próbál szard le.

2016. jan. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem csak Szilveszterkor...mar egy ideje :) szuloknek nem merem mondani :D es köszi :) B.U.E.K.!
2016. jan. 1. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!