Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vérfertőzés? Nagybácsi -...

Vérfertőzés? Nagybácsi - unokahúg kapcsolat

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam egyik havertól, hogy neki az egyik ismerőse (akit én is ismerek, de csak felületesen), kapcsolatot létesített a nagybácsikájával. Tömören annyi, úgy tudom,hogy a csajszi és a csàvó "távoli rokonok". A csaj nagypapája és a csávó apja testvérek, tehát ha jól gondolom nagybácsi és unokahúg kapcsolat (másod unokatestvérek?). Én nem vagyok annyira benne ezekben a kapcsolati kötelékekben, mert kicsi a család.

Szóval a lényeg, hogy ti mit gondoltok erről? Azóta próbálom feldolgozni mióta megtudtam...ráadásul nem is fiatalok hanem 20+ illetve 30+ évesek, néhány év különbséggel.

A csajszi tök normalis (volt barátja is 6 évig). Nagyon tündér és szép is...mindketten tanultak, értelmesek, éppen ezért nem bírom felfogni amit hallottam...

Utána olvastam, hogy elméletileg törvényes, de teljesen hihetetlen számomra. Természetesen a család nem tud róla, ha jól sejtem...

Nem vagyok képes magamban feldolgozni normálisan szóval szivesen beszélgetnék erről.. ja és mielőtt az etnikai hovatartozás felmerülne, tözsgyökeres magyarok, normális és sikeres háttérrel...



2019. szept. 30. 23:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%

régen egyes helyeken bevett szokás volt az unokatestvérek házassága

voltak is defektes utódok, de a vagyon nem aprózódott tovább

2019. okt. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
6%
Egyszer mimdent ki kell próbálni.
2019. okt. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
54%

Ha gondolkodnál, akkor pontosan tudnád, hogy a vérfertőzés mit jelent. Semmi köze ahhoz, amit te leírsz. Tudtad, hogy Sissi és Ferenc Józsi első fokú unokatestvérek voltak? (Az anyajaik testvérek voltak.) Ez sem számít vérfertőzésnek.


Ez a vérfertőzés:


[link]


Egyébként te mit nem tudsz feldolgozni a sztoridon?


Az a szomorú, hogy rendre megjelennek olyan önző, buta és korlátolt alakok a neten, akik a féltudásukkal, a hőbörgésükkel a VALÓDI ÁLDOZATOK embertelen, ép ésszel fel nem fogható iszonyatos fájdalmait nehezítitek vagy próbáljátok elmosni.


Ne akard tudni, milyen nehéz feldolgozni egy valódi incesztus-traumát. Fel sem tudnád fogni, hogy mit tettek veled, kik, és el sem bírnád viselni annak a fájalmát. Még szaksegítséggel sem. És hogy milyen iszonyatos következményei vannak ennek az életed minden területén, arra ne is merj még gondolni sem. Nem beszélve arról, hogy az elkövetőket a legritkább esetben lehet megbüntetni hivatalosan, jogi úton. A bosszú pedig ebben a csodás társadalomban nem engedélyezett.


Feldolgozhatod a traumáidat, elb--hatsz 30 évet a legszebb fiatalságodból egy sarlatán szemét "szaksegítségével", és így jártál. És hogy ragozzam: nagyon sok anya és nő létezik, akik elköveti a nemi erpszakot a kislányával és a kisfiával szemben. Bizony! Nemcsak férfi az elkövető, sőt, sokszor nem az. Ja, és színmagyar. Szinte soha nem derül ki semmi, ha pedig igen, akkor minden késő.

2019. okt. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
20%

Nem mindennapi eset az biztos,de volt már ilyen.

Ha a család előtt titkolják,akkor nem biztos,hogy házassági terveik vannak.

2019. okt. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

Helyesen tősgyökeres.

Te megy ne háborogj, ezek annyira távoli rokonok, hogy csal annyi a genetikai kockázat, mint idegeneknél.

2019. okt. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%
A kozeli rokonok szex kapcsolatat sem buntetik csak nemb hazasodhatnak. A legkozelebbi legalis kapcsolat (nem szex) az unokatestveri.
2019. okt. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon első érzelmi felindulásodban írhattad a kérdést, mert kis tudakozódás után kiderült volna, hogy egyrészt nem vérfertőzés, másrészt a kapcsolat csak kapcsolat és nem a genetikai állomány összekeverése (utódnemzés), az emberi vonzalmaknak meg semmi köze az iskolai végzettséghez. Az ósdi "vérfertőzés" kifejezés meg tényleg elsősorban a nemi kapcsolat eredőjére, az esetleges utódra akar utalni, mert erősen vitatható önmagában a nemi kapcsolatnak a kategórikus elítélése, még akkor is, ha ezt a fennálló törvények elítélik, holott már a Biblia sem tudott egyértelműen állást foglalni ebben a kérdésben (lásd Lót és lányai esetét) és a következmények is homályban maradnak. Arról már ne is beszéljünk, hogy az emberi perverzitás állatok esetében elfogadja az ember által létrehozott ilyen eseményeket minden erkölcsi aggály nélkül (lásd visszakeresztezés, speciális öröklöttségű állati vérvonalak esetében az állattenyésztésben).
2019. okt. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek közelebbi rokonságot is ahol házasodtak és gyerek is van belőle. Ez még nem extrém eset amit írtál.
2019. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
74%
Nagyszüleim is ilyen rokoni kapcsolatban álltak csak ott nem volt extrém nagy a korkülömbség. Boldogan éltek 40 évet, lett 2 teljesen egészséges gyerekük . Nem értem ezen mit nem lehet feldolgozni, nem testvérek.
2019. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

II. ERzsébet angol királynő férje Fülöp harmadunokatestévre, és 72 éve élnek boldog házasságban.

Amúgy miért zavar az téged, hogy 2 távoli rokon szexuális kapcsolatot tart? Az ő dolguk, senki másé.

2019. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!