Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vérfertőzés? Nagybácsi -...

Vérfertőzés? Nagybácsi - unokahúg kapcsolat

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam egyik havertól, hogy neki az egyik ismerőse (akit én is ismerek, de csak felületesen), kapcsolatot létesített a nagybácsikájával. Tömören annyi, úgy tudom,hogy a csajszi és a csàvó "távoli rokonok". A csaj nagypapája és a csávó apja testvérek, tehát ha jól gondolom nagybácsi és unokahúg kapcsolat (másod unokatestvérek?). Én nem vagyok annyira benne ezekben a kapcsolati kötelékekben, mert kicsi a család.

Szóval a lényeg, hogy ti mit gondoltok erről? Azóta próbálom feldolgozni mióta megtudtam...ráadásul nem is fiatalok hanem 20+ illetve 30+ évesek, néhány év különbséggel.

A csajszi tök normalis (volt barátja is 6 évig). Nagyon tündér és szép is...mindketten tanultak, értelmesek, éppen ezért nem bírom felfogni amit hallottam...

Utána olvastam, hogy elméletileg törvényes, de teljesen hihetetlen számomra. Természetesen a család nem tud róla, ha jól sejtem...

Nem vagyok képes magamban feldolgozni normálisan szóval szivesen beszélgetnék erről.. ja és mielőtt az etnikai hovatartozás felmerülne, tözsgyökeres magyarok, normális és sikeres háttérrel...



2019. szept. 30. 23:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
71%

Ezelött 50-100 évvelig mindenhol megszokott volt az ilyen rokonok közti házasság, ha elkezdenél családfát kutatni, akkor tudnád.

Rengeteg esetben elsö unokatestvérek házasodtak (és nem uralkodóházak, nemesek vagy gazdogok esetében, hanem a hétköznapi embereknél is, ez volt az, amihez engedélyt kellett kérni, amit gyakorlatilag minden esetben megadtak.

De ha olvasol klasszikus irodalmat, ott is teljesen természetes az unokatestvérek, nagybácsi-unokahúg házassága, és ennek ellenére az emberiség fennmaradt, söt még csak nem is volt több genetikai betegség, mint ma.

2019. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem, ha úgy nőttek fel, hogy tartják a kapcsolatot, mint rokonok, akkor nagyon fura.

De ha nem tartották a kapcsolatot, akkor végül is szinte idegenek voltak egymás számára. Azt meg már leírták, hogy engedélyezett jogilag.

2019. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
26%
Volt szerencsem ilyenhez , volt ferjem elözö felesege unokatestvere volt , masod . Egy ev hazassag utan tudtam meg . Hanyingerem volt napokig
2019. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23%
Beteg emberek,és jogaik vannak.
2019. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
76%

"A csajszi tök normalis... Nagyon tündér és szép is..."


Magyarul, te pályáztál a csajra és most rohadtul féltékeny vagy a másik pasasra.

Keressél egy másik nőt magadnak, mert ez a nő már döntött.

...és nem te voltál a favorit!

2019. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23%
Az! És undorító.
2019. okt. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha q csaj engesi szerintem a csajnál van a probléma de nagyon nagy gondok vannak a fejében
2019. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!