Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha akaratlanul megbántottam...

Ha akaratlanul megbántottam valakit, melyik a jobb megoldás? Minél hamarabb felkeresni az illetőt és bocsánatot kérni, vagy nem keresni az illetőt mert hátha idővel elfelejti és megbékél.

Figyelt kérdés
Az illető nagyon megsértődött. De én egyáltalán nen akartam megbántani. Mégis sikerült :( Mit tegyek szerintetek?

2019. okt. 8. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te bántottad meg, akkor az a jobb, ha bocsánatot kérsz - bármilyen formában. Lehet, hogy neki nem számít, de neked igen. ÍÉs ebből ez a fontos, mert akaratlanul tetted. A többi az ő dolga.
2019. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1-sel egyetértek.
2019. okt. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen esetekben mindig jobb az egyenes út. Vállald fel, hogy megbántottad, kérj bocsánatot, magyarázd meg, hogy nem akartad. Így a te részedről megteszed, amit meg kell.
2019. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fordított esetben te mit szeretnél, mi esne jól ? Ha bocsánatot kérnének, vagy sunnyognának évekig, hátha elfelejted...?
2019. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd,hogy az idő oldja meg a problémádat.Te bántottad meg,kérjél elnézést,mond,hogy nem volt szándékos,aztán bizd rá,hogy túllépik rajta vagy nem.Te megtetted amit kellett.
2019. okt. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot. Ha nem foglalkozol vele, akkor azt hiheti, hogy téged nem is érdekel, hogy megbántottad.
2019. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De félek a visszautasitástól :(
2019. okt. 8. 09:50
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánatot kérsz.A második opció úgy jön ki hogy tojsz a fejére nem érdekel téged
2019. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7: Ha így is lesz, de legalább megpróbáltad.
2019. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Én személy szerint mindig bocsánatot szoktam kérni, ha megbántok valakit, főleg ha látom, hogy nagyon rosszul esett neki. Nekem ilyenkor a lelkiismeretem is jobban megnyugszik.
2019. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!