Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen megoldás lehet erre?

Nicki444 kérdése:

Milyen megoldás lehet erre?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, van két nővérem az idősebbik depressziós mindent megtettunk érte pszichológus stb... Javult de most mikor haza értem hallottam hogy telefonált üvöltött és aztán pedig mikor bementem hozzá láttam hogy folytogatta magát egy zsinórral én szedtem le nyakarol... Nagyon durva volt aggódok érte vagdossa magát pedig semmi baja nem kéne hogy legyen mindent magára vesz és felkapja a vizet ok nélkül és ongyilkosaggal fenyegetőzik folyton. Segítsetek mit kéne tenni ilyenkor gyógykezelés vagy valami ötlet hogy mi baja?

2018. okt. 6. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Mondd, hogy elvesztette az eszméletét és nem beszámítható, akkor a mentőknek be kell vinniük. Utána meg a szüleid megoldják. 16 vagy, nem a te felelősséged.
2018. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem csak az a baj hogy ők tudnak róla eddig tudták róla csak nem tudtak vele mit kezdeni azt mondták de én még a másik nővérem mondtuk hogy lehet komolyabb a baj de egyszerűen nem akarják felfogni hogy komolyabb agyi probléma lehet nála
2018. okt. 6. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig a szüleiddel kell megértetni, hogy vegyék komolyan, mert ez már valós öngyilkossági veszély. Mondd nekik, hogy utólag nem tudják föltámasztani. El kell kísérni pszichiáterhez. Itt már kevés a pszichológus, de az a gyanúm, hogy ahhoz se jár, mert ha járna, nem kísérelt volna meg öngyilkosságot. Beszélgess vele, derítsd ki, hogy mi baja van, éreztesd vele, hogy mellette állsz és aggódsz érte.
2018. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm ❤️
2018. okt. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!