Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti hogy mondanátok meg a...

Ti hogy mondanátok meg a rokonnak hogy elköltözöl?

Figyelt kérdés

Testvéremmel élek a keresztanyámnál, mindketten 23 évesek vagyunk.A rokonok előtt folyton sajnáltatja magát, hogy pénzt kunyeráljon, a hátunk mögött kibeszél, hazudozik rólunk, emiatt már szinte utálnak a rokonok. Csak a pénz a témája, hozzáteszem hogy szinte majdnem mindent mi veszünk. Idénymunkákra járunk Bécsbe, lakásra gyüjtünk, egyáltalán nem költekezünk. Elvárja hogy amit kinéz bútort mi vegyük meg, mert a válasza mindenre hogy "de hát van pénzetek" de ha mi szeretnénk kidobni valami régi bútort nem lehet, mert az övé, szinte beszélni se lehet vele ilyenekről.

Ezért úgy döntöttük hogy elköltözünk, mert tarthatatlan. Én szivem szerint jól kiosztanám, mert annyi harag van bennem iránta. De fél a tesóm h felhasználná a szavakat, és ezt hangoztatná a rokonok előtt, akik még jobban gyülölnének. Gondoltam lejátszom a hangfelvételeket a rokonok előtt, amik bizonyitják hogy milyen stilusban beszél rólunk. De nem tudom mit tegyek.



2019. okt. 12. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
"Kedves rokon,ne vedd zokon, de eljött a búcsú ideje, mi elköltözünk!"
2019. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonymousreview60 ***** válasza:
84%
Ha elköltöztök, akkor "Hálátlan mocskok vagytok. Megértettétek?" és "Anyátok helyett vigyáztam rátok." Szóval érdemes lesz a felvételeket elkészíteni, aztán, ha valamelyik rokon óbégat, akkor esetleg lejátszani.
2019. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Tedd ezt: elköltözöl tesóddal együtt. Nem kell nagy feneket keríteni a dolognak. Majd költözés után, ha cimmog az öreglány, a rokonok előtt elmondod neki, milyen f.asz.ari vénasszony.
2019. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szad jarjon, hanem cselekedj, koltozz.
2019. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Savlekotő ***** válasza:
96%
Nem lesz könnyű elköltözni az élősködő kapaszkodni fog és gátolni,igen a hang felvétel jó ötlet,de inkább tervezzetek meg és egyszer csak ne legyetek már ott h ne tudjon gátolni. Hosszabb folyamat de megéri.
2019. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddig mindenkinek a tippet.

Utolsó: igen úgy csináljuk, folyamatosan adjuk el a dolgainkat, szelektálunk, hogy minél kevesebb dologgal tudjunk elköltözni. Sajnos a nagy fegyvere, hogy elkezd bőgni, és hivja a rokonságot, akik kiosztanak minket, hogy milyen szivtelenek vagyunk. Remélem fél éven belül megoldódik és sikerül elköltözni. :)

2019. okt. 12. 11:23
 7/10 Savlekotő ***** válasza:
100%
Azt is csinálhatjátok h terveztek,mindent pontosan,tervet készítve,jo sokat kell szembe hazudni,de van akinek azt mondom h magának köszönheti,és nehezebb út,de egy nap mikor nincs otthon szó nélkül eltűntök.
2019. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

A hangfelvétel jó ötlet.

Hogy,miként közöld?

-Keresztmama drága,köszönjük az eddigi gondoskodást,de nem terhelünk tovább a jelenlétünkel.Keressél más albérlőt.

2019. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Kabbe gyík,én leléptem 😂😂
2019. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem ezt a hangfelvételesdit meg a hívja a rokonságot dolgot.


Fogjátok magatokat és leléptek, pont. Nem kell magyarázkodni, nem kell vitatkozni, mentek és kész. Mit csinál, bzár a házba, hogy márpedig ott maradsz?


HA meg bárki más rokon pofázik bele az életembe azt elküldeném az anyjába és kész. Ilyenekkel amúgy sem tartom a kapcsolatot.

2019. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!