Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon aljas dolog így lerende...

Nagyon aljas dolog így lerendezni egy távoli rokoni kapcsolatot karácsony előtt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kikapcsolom a telefonom. Többiek meg megtalálnak face-n.

Olyan rokon, aki gyakorlatilag minden létező emberrel már összeveszett akit ismert, így minket boldogít karácsonykor.

Ma is felhívott, épp nem voltam túl jó passzban, így a sértegetéseire, cinikus megjegyzéseire, arrogáns hanghordozására csak hosszabb szünetekkel reagáltam. De most sem szólam neki vissza semmit, mint mindig.

Egyszerűen elegem lett belőle, nagyon konfliktuskerülő vagyok, próbálok mindenkivel jóban lenni, minél több barátot, ismerőst szerezni, megtartani.

Ő meg valahogy totál kifordítottan működik, ha valaki kedves vele, akkor ő bunkón reagál, ha meg bunkók vele, akkor kezelhető.

Egy ismerős csak ennyit jegyzett meg róla: valami nem oké vele.

Emlékszem régen is ezt hangoztatta mindig: ő imád veszekedni, imádja a konfliktusokat, pláne azt, hogy mindig ő nyer, és ezt tudja.

Tényleg, mintha már az egész lénye erre lenne kihegyezve.

Én meg remek "alany" vagyok neki ilyenekre, kiélvezheti minden szadizmusát rajtam.



2019. dec. 23. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A húgod nem távoli rokon.


Amúgy az tényleg miért baj, hogy ha megmondod neki a véleményedet, akkor rádcsapja a telefont? Ha így áll a helyzet, én örülnék is neki.

2019. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!