Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Karácsony mindenekfelett?

Karácsony mindenekfelett?

Figyelt kérdés

Mára az egész család lebetegedett. Mindenki lázas, köhög, folyik az orra és alig van hangunk.

Már kora reggel felhívtam anyámat, hogy semmit nem aludtunk éjszaka és így szinte biztos, hogy nem megyünk holnap hozzájuk karácsonyozni.

Erre szó szerint Grincsnek nevezett, mert mindenkinek elrontom a karácsonyát. A dédi is ott lesz és így nem láthatja a dédunokáját, ő készült ebéddel, amit megértek, mert nem kis meló, de az 1 éves gyerektől kezdve mindenki lázas, így mégis hogy gondolja? Menjünk és fertőzzünk meg mindenkit?

Ez általános karácsonyi elbutulás? Nem lát túl a közös családi összejövetelen?


2018. dec. 24. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem komolyan ezt az ezredik karácsonyi kérdést. Felnőtt vagy, minek foglalkozol azzal, hogy más mit gondol? Az ő bajuk, ha nem értik meg, nekik lesz szar karácsonyuk. Mindenki ezt fogja írni, minden ilyen karácsonyi kérdésnél, szerintem már írták is, azért nem kaptál még választ, mert beáll az emberek ujja már ettől. Mellesleg ilyen családhoz egészségesen se mennék.
2018. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Hisztin kívül más nincs?
2018. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Le van sz@rva.
2018. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hisztin kívül más nincs?" - miért? Nem elég? :D :D :D


Szegények lebetegednek és még kapják az érzelmi zsarolást is.

2018. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!