Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nálatok is voltak karácsonykor...

Nálatok is voltak karácsonykor olyan rokonok, akik nem tudnak viselkedni? Nálatok milyen kínos szituációkat okoztak?

Figyelt kérdés
Én moat töltöttem elöször a párom családjával a szentestét és karácsony első napját.Volt jópár bunkó,akikkel most találkoztam először. Volt cigányozás,*uzizás, és persze a szinglihurcolás. Ott volt a párom egyik unokatestvére, egy 40 körüli egyedülálló, gyerektelen nő, akit végig piszkáltak,hogy mikor lesz pasija, ki fog futni az időből. Én biztosan megsértődtem volna a helyében. Amikor pedig hazament, jól le-vénlányozták,kicikizték, már sajnáltam.
2019. dec. 31. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
4: ez igen durva....hogy derült ki? Rögtön utána vége is lett a házasságotoknak? Egyáltalán hány ev van kozottuk?
2019. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 babyboom567 ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező!

Aranyos vagy ,hogy így aggódtál a hölgy miatt.Se hidd el , egy 40 éves nő már hozzászokott az ilyen dolgokhoz,és szerintem egyik fülén be másikon ki, kb 15 éve kapja az ívet(azért tudom ezt mert 39 évesen mentem férjhez)

Azon meg hogy levénlányozták, hát ez egy tény. Ezen én pl sosem sértődtem meg.

2019. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%
12. Csak azt elfelejtetted, hogy nem mindenki ilyen szolgalelkű, mint te. Igaza van a kérdezőnek, én is tuti megsértődtem volna, ha így beszélnek velem.
2020. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!