Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kikezdett velem az unokatestvé...

Kikezdett velem az unokatestvérem anyósa?

Figyelt kérdés
Én 23 éves srác vagyok az unokatestvérem anyósa pedig 44 éves. Volt egy családi rendezvény még a nyáron amikor ott voltunk unokatesóméknál és sütögettünk.Ráment valami a pólómra és mivel uncsitesómmal egy a méretünk ezért mondta hogy menjek be vegyem fel az egyik pólóját hogy ne abba a koszosba legyek. Be is mentem és ahogy levettem elkezdtem magam nézegetni a tükör előtt, edzek évek óta és nagyon készültem a nyárra a strandszezonra aztán kicsit nézegettem magamat erre bejött unokatesómnak az anyósa és meglátott félmeztelenül. Utána gyorsan ki is ment és később amikor pakoltuk be a tányérokat meg az egyéb dolgokat akkor egyik alkalommal bocsánatot kért tőlem én meg mondtam neki hogy semmi baj mondom láttál már ilyet. Erre végignézett rajtam és elmosolyodott hogy "ilyet még nem láttam". De ez az a flörtölős nézés volt és az a legdurvább hogy közben meg a barátnőm kint volt az udvaron pár méterre.Nem tudom mit akartam tőlem ezzel, lehet hogy csak egy ártatlan poén volt vagy zavarba akart hozni,esetleg bepróbálkozott... Nekem nagyon kellemetlen volt ez a helyzet mert én nem csalnám meg a barátnőmet,főleg nem egy olyan nővel aki az anyám lehetne.Szerintetek túl aggódom a dolgot? Amikor köszön és megpuszil akkor mindig megfogja a vállam és volt olyan is hogy kicsit megsimogatott puszi közben.Egyébként régen elvált már és tudtommal nincsen párja ami azért fura mivel egy elég vonzó nő a korához képest.

2020. febr. 11. 19:46
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én kb minden második embert birtokolni akarok.
2020. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Miért írtad ki a kérdést, ha most csak azért is bizonygatni akarod, hogy rád hajtott, a többség véleménye ellenére?
2020. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
21%

"többség véleménye ellenére?"


Ki az a többség?

Mert egy rakás bohócot látok.

De adok esélyt, magyarázd el nekem, aki kb 12 éve hajt érett nőket, hogy akkor ha nem így, hogy adja tudtára az embernek egy érett nő, hogy akar valamit.

Nagyon kíváncsi vagyok egy szakértő válaszára, taníts!!!

2020. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Kissé túlgondoltad!
2020. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt egyedül te akarsz szexuális kapcsolatot létesíteni.

Ráadásul simán hihette, hogy te kezdtél ki vele, hiszen félmeztelenül pózoltal, mikor tudtad, hogy ott mászkál, utána meg még nyomatékosan felhivtad a figyelmet is rá, ahelyett hogy azt tetted volna, amit ő. Vagyis úgy tenni, mintha semmi nem történt volna.

De, nem, te még fel is hivod a figyelmet a történtekre.

2020. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
64%

Tehát elmentél vendégségbe és annyira megtetszettek magadnak a saját izmaid, hogy nem bírtad ki hazáig, és elkezded elismetően nézegetni magad a tükörben 🙂. Igazság szerint nem voltunk ott, nem látjuk hogy milyen volt a szitu. Lehet hogy te is rátettél egy lapáttal a láttál már ilyet beszólásoddal, és ezt félreértette. Ezért lehet hogy tényleg flörtnek szánja. Ha jól néz ki a nő, ha még idősebb is mint te vehetnéd bóknak. Mondjuk én akkor se simogatnék egy sokkal fiatalabbat, mert én mint nő vagyok a sokkal idősebb akkor inkább nevetség tárgya lennék. Hiszen nem mindenkinek jönnek be az "idősebb" nők. Szemben a fiatal lány idősebb férfi párossal. De ez már más téma. De ha tetszel is neki akkor se biztos hogy dugni akar. Tudom hogy ezzel nem mindenki ért egyet, de ilyen is létezik. Van olyan hogy csak flört és nem több. Nem akar mindig mindenkivel dugni. Veled se. Hiába tartod magad olyan jó pasinak. Amúgy meg két emberen múlik, és nem is látok bele a fejébe a nőnek. Ha meg akarna is többet, nem mész bele a játékba és akkor nyilván nem lesz semmi. Ennyi. Nincs miért aggódni.

Bevallom engem is zavarnak a simogatós emberek. Van aki tényleg szinte automatikusan csinálja, nem szándékosan. De biztos van olyan is aki direkt. Nem értem miért nem lehet úgy beszélni hogy közben nem taperolnak le. Legközelebb talán mond meg neki hogy beteg vagy, és ezért nem akarsz puszival köszönni. Mondjuk ezt csak egyszer lehet meg csinálni.

2020. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

" Hiszen nem mindenkinek jönnek be az "idősebb" nők. Szemben a fiatal lány idősebb férfi párossal. "


Miért? A fiatal lányoknak úgy általában bejönnek az apja korabeli pasik talán? :)

Ugyanúgy nevetségesek ők is, mikor 20 éves lányokra nyomulnak.

2020. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

23: hát nem így :) az öreglány dobott egy bókot a fiúnak, amibe a fiú túl sokat kepzel. Innentől a nő bármit csinál a fiú belelát mindenfélét - a nő valószínű az átlagnál közvetlenebb és ezt erti félre.

Kérdező: ha annyira érdekelnéd, írogatna neked, szemezne veled stb. Egy 44 éves nő tudja mit akar, és meg is szerzi ha meg van hozzá a külseje. Túlreagálod, írja itt neked szinte mindenki, de nem hiszed el. Akkor minek kérded

2020. febr. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
20%

"23: hát nem így :)"


Gondoltam, hogy nem írsz semmit, de jobban is tetted.

Csak hogy lásd, hogy kivel van dolgod:

Velem kezdett már ki így nem egy nő, szal jó lenne, ha a továbbiakban nem tolnátok a hülyeséget.

2020. febr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
90%
Ne ábrándozz gyerek, itt nem kezdett ki senki veled, csak te akarod azt hinni. Amúgy muris hogy egy pasi mint valami kisfiú, vendégségben félmeztelenül illegeti magát a tükör előtt hogy jaj de jól néz ki XD Direkt kented ki a ruhád mi? hátha megcsodál valaki....
2020. febr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!